Podrobné informace

Balíček pro muže obsahuje hydratační a osvěžující emulzi po holení a zdarma gel na holení se zklidňujícím a protidráždivým účinkem.

Informace o produktu

Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 114518
Kód EAN: 3282779235648

Emulze po holení
Každodenní holení je pro pleť zátěží. Může způsobit drobná řezná poranění, která se mohou zanítit. Emulze po holení byla laboratořemi Avene vyvinuta za účelem minimalizovat tyto problémy.

Má tři hlavní cíle

  • hojení ranek
  • ozdravení
  • hydratace pleti

Emulze díky obsahu termální vody Avene pleť zjemní a zmírní pocit páleni po holení. Obsahuje sucralfát - látku, která napomáhá regeneraci pleti poškozené žiletkou a triclosany - čistící látky snižující riziko infekce ranek. Emulze je velmi příjemná, nelepkavá. Pleť hydratuje a zanechává na ní ochranný film, který ji zjemňuje.

Použití: Emulzi aplikujte na řádně vyčištěnou a suchou pleť obličeje a krku bezprostředně po holení.

Gel na holení
Gel na holení je určen pro citlivou pleť a pro pleť náchylnou k tvorbě komedonů. Čistí a díky vysokému obsahu termální vody zklidní pleť. Triclosan — antibakteriální složka snižuje infekční riziko v řezných rankách. Hustá pěnovitá konzistence umožňuje příjemné a dokonalé oholení.

Použití: Na vlhký obličej naneste množství gelu o velikosti lískového oříšku a jemným masírováním napěňte. Po holení pleť důkladně očistěte a usušte.

Účinné látky
Avene thermal spring water
Cyclomethicone
Butylene glvcol
Peg-12
Dimethicone

Recenze

Recenze produktu AVENE promo Fluide apres rasage75ml+Gel de rasage150ml péče po holení

Diskuze

Diskuze k produktu AVENE promo Fluide apres rasage75ml+Gel de rasage150ml péče po holení

Přidat nový příspěvek do diskuze