Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Týden šílených slev

APO-IBUPROFEN 400 mg 30 potahovaných tablet

83
11
starstarstarstarstar  83 %
APO-IBUPROFEN 400 mg 30 potahovaných tablet
Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen. Více informací
Kód výrobku: 95599
Běžná cena: 60 Kč (ušetříte: 14 Kč = 23 %)
Cena s DPH: 46 
Dostupnost: skladem
Odešleme ze skladu: Pondělí 29.5.2017
Přidat do oblíbených
ks
29 Kč za všechny druhy dopravy!
Doprava zdarma od 1500 Kč

Recenze výrobku APO-IBUPROFEN 400 mg 30 potahovaných tablet

(83 %)
starstarstarstarstar

Recenze můžete přidat k produktům, které jste si u nás již zakoupili. Vaši recenzi uvidí v detailu produktu všichni naši zákazníci. Díky této recenzi máte možnost zjistit, jak je produkt oblíbený u ostatních zákazníků.

Jak jste spokojení s tímto produktem?
1 - velká nespokojenost2 - nespokojenost3 - průměr4 - spokojenost5 - velká spokojenost
Vysvětlete důvody, proč jste si vybrali tento produkt.
Popište vlastní zkušenosti s produktem.
Napište, jak se vám produkt používá.
Doporučili byste tento produkt ostatním?
Proč ano, proč ne?
Na co si budete dávat pozor při příštím nákupu?
Slovní komentář
Napište nejdůležitější přednosti a výhody.
Proč jste se rozhodli pro tento produkt v bodech.
PRO
Napište zápory a nevýhody.
Proč byste nedoporučili tento produkt v bodech.
Pokud myslíte, že nic - Nechte prázdné.
PROTI
Vkládat recenzi mohou pouze přihlášení zákazníci, kteří již tento produkt zakoupili. Jste-li registrováni, přihlaste se. Zaregistovat se můžete zde.
luciasek.o@seznam.cz(09.11.2016)starstarstarstar

RaJi(22.02.2016)starstarstar

chobotek(26.09.2015)starstarstarstarstar

účinná klasika

jos.nosek@centrum.cz(17.01.2015)starstarstarstarstar

renata23(04.08.2014)starstarstarstarstar

Lojzinkaa(28.07.2014)starstarstarstarstar

Užíváme už léta a super!

llucinka(05.05.2013)starstarstarstar

Verča(05.05.2013)starstar

velmi dobré

PRO: nevím proč, ale je lepší, než Ibalgin, nestane se vám, že by po něm bolel žalůdek
kulcova(09.01.2013)starstarstarstarstar

businessbanker(14.12.2012)starstarstar

Meggy(21.07.2012)starstarstarstarstar

Miroslava(30.08.2011)starstarstarstar

Oznámit nežádoucí účinky

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu