Podrobné informace

Intenzivní ochrana proti škodlivému slunečnímu záření s exkluzivním výtažkem z protěže alpské.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 8805
Kód EAN: 4001638088008
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Produkty je koncipován na bázi čistých minerálních mikropigmentů. Tento přírodní minerální UV filtr vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, která ji chrání proti širokému spektru UV paprsků (UVA i UVB) jejich odražením (90%) a vstřebáním (10%). Mikropigmenty se do pokožky nevstřebávají, dobře k ní přilnou a pokožka je optimálně snáší.

Jako zatím jediná firma využívá WELEDA ve své nové sluneční kosmetice vlastní výtažek z protěže alpské, který váže volné radikály, působí protizánětlivě a hojivě a zabraňuje předčasným procesům stárnutí pokožky. Existuje ca. 40 druhů této vysokohorské divoce rostoucí rostlinky od Pyrenejí přes Sibiř až k Himalájím. WELEDA využívá protěž alpskou ze švýcarského Wallisu, kde se již několik let kultivovaně pěstuje za účelem využití jejích vlastností k léčebným a kosmetickým účelům.

Ochranné sluneční mléko UVF15 WELEDA účinkuje okamžitě po nanesení, podporuje přirozené zhnědnutí pokožky, je voděodolné a výborně se roztírá i vstřebává. Mléko je vhodné i pro citlivou dětskou pokožku (možno použít od 1 roku věku dítěte). Samozřejmostí je, že výrobek neobsahuje žádné syntetické látky - jako většina kosmetických produktů WELEDA je nositelem certifikátu „Kontrolovaná přírodní kosmetika“.

Další vlastnosti Ochranného slunečního mléka UVF15 WELEDA:

  • vytváří na pokožce lehce třpytivý film
  • kůže není po nanesení emulze na pokožku bílá
  • mléko je vhodné pro použití na celé tělo
  • příjemně svěže a letně voní
  • bez jakýchkoliv syntetických konzervačních látek, syntetických barviv či syntetické parfemace
  • na letošním mezinárodním veletrhu přírodních produktů BIOFACH 2004 získal tento přípravek prestižní ocenění „Inovace roku 2004 v oblasti přírodní kosmetiky“

Složení (úplná deklarace – INCI): voda, sezamový olej, alkohol, výtažek z mrkve, oxid titaničitý, lyzolecitin, přírodní hlinka, xantan, kyselina stearová, jojobový olej, tapiokový škrob, výtažek z protěže alpské, směs přírodních éterických olejů.

Recenze (1)

Recenze produktu WELEDA Ochranné sluneční mléko UVF 12 200ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

60 %

dobrá snášenlivost

Diskuze (1)

Diskuze k produktu WELEDA Ochranné sluneční mléko UVF 12 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(0) (0) (0) 11/03/2005

Iva Z. - Výborné

Krásně se roztírá, není "ulepené" a moc hezky voní.

Vstoupit do diskuze