Podrobné informace

Levandulové koupelové mléko. Mírní duševní a svalové napětí.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 550
Kód EAN: 4001638099370
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Užití
Uvolňující, harmonizující účinky. Neobsahuje syntetické tensidy, nepěnivá koupel.

Dávkování
Na plnou vanu postačí množství 2 až 3 polévkových lžic, na částečnou koupel nebo omývání použijeme 1/2 až 1 polévkovou lžíci. Vhodná teplota takové koupele je 37st C. Koupelovou přísadu před použitím protřepejte.

Mimi duševní a svalové napětí

Fakta
Člověk se zřídka koupe jen proto, aby se očistil. Od koupele očekává jednou osvěžení, jindy zase prohřátí těla. Koupelové přísady Weleda paletu účinků koupele výrazně rozlišují. Nalezneme mezi nimi přísady s povzbuzujícími a aktivujícími účinky, jiné zklidňují, uvolňují svalové i duševní napětí. Dále koupele s mírnými, bolest tišícími vlastnostmi. Koupel s koupelovou přísadou Weleda je v každém případě prostředníkem, který pozitivně přeladí náš organizmus a napomáhá nám vypořádat se s nároky života.

Poznámka
Působí na náš organismus jak vstřebáváním kůží, tak i svou vůní. S výjimkou kaštanové koupele proto přidáváme koupelová mléka až do napuštěné vany aby éterické oleje nevyprchaly a nesnížil se terapeutický účinek koupele. Koupelové přísady jsou nepěnivé a koncentrované. Kosmetické a dietetické přípravky dodává firma Weleda do specializovaných prodejen s přírodními produkty, do tzv. Zelených lékáren, do bylinkářstvi, do prodejen biopotravin, prodejen zdravé výživy i do řady lékáren.

Recenze (1)

Recenze produktu WELEDA Levandulové koupelové mléko 200ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Koupel příjemná.

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Levandulové koupelové mléko 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze