Podrobné informace

Kosatcový noční krém pro každou pleť. Podporuje regeneraci pokožky. Posiluje schopnost regulace vlhkosti pokožky během noční fáze výstavby pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Produktová řada:
Kód výrobku: 5156
Kód EAN: 4001638099097
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Užití
Krém pro všechny typy pleti. Podporuje přirozenou regeneraci pokožky. Posiluje schopnost regulace vlhkosti pokožky během noční fáze výstavby pokožky.

Fakta
V žádné jiné části těla se neprojevuje tolik z osobnosti člověka jako v jeho obličeji Zdravá pokožka dýchaje dobře prokrvenáavyzařuje z ni svěžest.Firma Weleda vyvinula řadu přípravků zoddenku kosatce německého Výtažky z kosatce německého mají na kůži tonizujici, oživující a hojivé účinky, zlepšují její přirozené regenerační schopnosti a hydratační režim. Přípravky této řady jsou určeny pro všechny typy pleti, s výjimkou velmi citlivé a alergické pokožky. Zde použijeme mandlovou řadu Weleda.

Poznámka
Kosmetické a dietetické přípravky dodává firma Weleda do specializovaných prodejen s přírodními produkty, do tzv. Zelených lékáren, do bylinkářství, do prodejen biopotravin. prodejen zdravé výživy i do řady lékáren.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Kosatcový noční krém 30ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Kosatcový noční krém 30ml

Přidat nový příspěvek do diskuze