Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Bolest

Bolest APO-IBUPROFEN

Každý z nás to jistě zažil a nebylo to nic příjemného. Bolest – ať už malá, velká nebo přímo nesnesitelná. V tu chvíli si klademe otázku: Jak se jí co nejrychleji zbavit? Analgetika, neboli léky proti bolesti, umí zatočit s bolestí hlavy, zad, středního ucha, svalů a kloubů, pomáhají při menstruačních bolestech, také snižují horečku a bolest při chřipce či nachlazení.

Jaké můžete užít léky na bolest?

V lékárně je k dostání velké množství přípravků proti bolesti. A to v různých formách:

  • Tablety – jsou určeny k polykání, anebo mohou být ve formě šumivých tablet, což zajisté ocení ti z vás, kteří mají problémy s polykáním tabletek. Šumivé tablety mají navíc často i příjemnou chuť.
  • Prášek v sáčku – je určen pro přípravu nápoje. Užívání léčivého nápoje je oblíbený způsob podávání léků proti bolesti, zejména při chřipce a nachlazení. Pozitivem nápoje je i rychlejší nástup účinku a dobrá chuť.
  • Čípky – se užívají zejména u dětí. Jejich výhodou je rychlý nástup účinku, bezbolestná a rychlá aplikace a také minimální zatížení žaludeční sliznice.
  • Gely a masti – jsou určeny pro zmírnění bolesti zvnějšku. Působí lokálně, tzn. jen na určitou oblast ošetřenou gelem. Gely proti bolesti jsou také zubní gely, které se používají při růstu zubů u miminek.
  • Sirupy - jsou určeny především pro děti, které mohou mít problém s polykáním tablet.

Účinnou látkou obsaženou v lécích proti bolesti, kterou dobře snesete, je paracetamol. Ten bývá obvykle kombinován s dalšími látkami (např. kofeinem), které zesilují léčivý účinek preparátu.  Účinné proti bolesti jsou také léky obsahující ibuprofen.

Pokračovat
  • APO-IBUPROFEN 400 mg 100 potahovaných tablet Léčivý přípravek

    Skladem

    Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

    109 Kč -25% 145 Kč

    109
  • APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg SOFT CAPSULES 20 tobolek Léčivý přípravek

    Skladem do 24 hodin

    Ibuprofen v měkkých želatinových tobolkách, který se díky tekutému obsahu tobolky rychle vstřebává a pomáhá od akutních záchvatů migrény, bolesti hlavy, horečky.

    75 Kč -24% 99 Kč

    75
  • APO-IBUPROFEN 400 mg 30 potahovaných tablet Léčivý přípravek

    Skladem do 24 hodin

    Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

    45 Kč -25% 60 Kč

    45
  • APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg SOFT CAPSULES 10 tobolek Léčivý přípravek

    Skladem do 24 hodin

    Ibuprofen v měkkých želatinových tobolkách, který se díky tekutému obsahu tobolky rychle vstřebává a pomáhá od akutních záchvatů migrény, bolesti hlavy, horečky.

    49 Kč -29% 69 Kč

    49

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám