Podrobné informace

Sunar premium HA 1 je určen k dietnímu postupu kojenců od narození při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka.

Informace o produktu

Výrobce: HERO CZECH s.r.o.
Značka: SUNAR PREMIUM
Kód výrobku: 207856
Kód EAN: 8592084405670
Držitel rozhodnutí: HERO CZECH s.r.o.

Sunar premium HA je diamantem v hypoalergenní péči. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku, které se významně podílí na posilování imunitního systému a celkovém pohodlí dítěte.

Více informací o výrobku

 • Sunar premium HA 1 je určen pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni.
 • Sunar premium HA 1 je určen k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka.
 • Obsahuje hydrolyzovanou bílkovinu, která napomáhá snižovat riziko vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka.

Komu je Sunar premium HA 1 určen

 • Riziko vzniku alergií je zvýšené zejména u kojenců, kteří nemohou být kojeni a v jejichž rodině - zejména u rodičů či sourozenců- se již alergie vyskytuje.
 • Sunar premium HA 1 by neměl být používán v případech, kdy se již u kojence alergie na bílkovinu kravského mléka projevila, nebo při její léčbě. Při výživě Sunar premium HA1 se nedoporučuje zavádět jinou výživu obsahující mléčné bílkoviny.

Zajímá Vás složení

Laktóza, rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), hydrolyzovaná syrovátková bílkovina (z mléka), maltodextrin, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy), minerální látky (viz tabulka), emulgátor: estery mono- a di- glyceridů mastných kyselin s kyselinou citrónovou, sojový lecitin, olej z mořských řas a hub, vitaminy (viz tabulka), cholin, taurin, inositol, nukleotidy (CMP, UMP, AMP, GMP, IMP) L-karnitin. Obsahuje sojový lecitin. Mírně nahořklá chuť mléka není na závadu. Je způsobena obsahem hydrolyzované bílkoviny, která je podstatou hypoalergenních mlék.

Způsob přípravy

 • Umyjte si ruce a důkladně sterilizujte dudlík, lahev a kroužek tím, že je ponoříte na 10 minut do vařící vody.
 • Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na 40-60°C. Nalijte do kojenecké lahve požadované množství vody. Nespotřebovanou vodu již znovu nepoužívejte.
 • Naplňte přiloženou odměrku vrchovatě práškem a zarovnejte ji ostřím čistého nože.
 • Přidejte požadovaný počet odměrek do sterilizované lahve (viz tabulka). Neměňte poměr prášku a vody.
 • Lahev dobře uzavřete a protřepte, dokud se prášek úplně nerozpustí.
 • Před podáváním připraveného mléka dítěti si vždy zkontrolujte jeho teplotu na vnitřní straně zápěstí (teplota by neměla být vyšší než 37-40°C) a ihned podávejte. Připravené mléko spotřebujte nejdéle do 1 hodiny. Mléko již znovu neohřívejte ani nepodávejte.

Uchování výrobku

Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Připravené mléko ihned spotřebujte - nejdéle do 1 hodiny. Skladujte v suchu a při teplotě do 24°C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 14 dnů.

Recenze

Recenze produktu SUNAR premium HA1 600g 0+

Diskuze

Diskuze k produktu SUNAR premium HA1 600g 0+

Přidat nový příspěvek do diskuze