Moje srdcovky

Úvodní strana » Krása a hygiena » Kosmetické přístroje » Solária

Solária na obličej

Ne nadarmo se říká, že slunce je dárcem života. Jeho paprsky se nejen starají o to, aby vaše pleť byla pěkně opálená, mají také prokazatelný vliv na lidskou psychiku. To známe každý, že v zimě, když jsou krátké dny a slunce se ukáže jen zřídka, býváme mrzutější, unavenější a bez energie. Tyhle problémy vám může pomoci vyřešit malé domácí solárium. 

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Solária na obličej - detailní popis

Domácí obličejové solárium je cenově dostupné a díky němu si můžete dopřát slunce po celý rok. Opalování pod domácím soláriem je zdravé a můžete ho mít, kdykoli se vám zamane. Jeho ovládání je jednoduché a intuitivní a umožňuje regulovat délku opalování tak, jak vám to vyhovuje. Samozřejmostí jsou přibalené ochranné brýle.

K soláriu je vhodné pořídit si některý krém určený k péči o pokožku při a po opalování. Vyberte si ten, který je vhodný právě pro váš typ pleti v sekci Opalovací prostředky. S opalováním to napoprvé nepřehánějte, méně je někdy více. A nezapomeňte, že žádné solárium zcela nenahradí opravdové slunce a čerstvý vzduch.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám