Úvodní strana Krása a hygiena Kosmetické přístroje Analyzátory tuku

Analyzátory tuku

Chcete zjistit, jak byla vaše dieta úspěšná? Jakou máte hladinu podkožního tuku? A chcete to zjistit sami v pohodlí domova? Máme pro vás řešení, kterým jsou analyzátory tuku a osobní váhy s měřením tuku.

 • OMRON Váha lékařská BF-511 tyrkysová Zdravotnický prostředek

  OMRON Váha lékařská BF-511 tyrkysová

  Doprava zdarma

  Lékařská váha díky 8 senzorovému měření přináší maximální přesnost a spolehlivost naměřených hodnot.

  Skladem

  2 379 Kč

  2 379

Analyzátory tuku - detailní popis

Víte, že...

Měření hmotnosti samo o sobě není považováno za úplně přesné posouzení fyzické kondice? Neboť není rozlišeno, které naměřené kilogramy pocházejí z tuků a které ze svalové hmoty. Takže pokud během snižování tělesné hmotnosti naměříte na váze nižší hodnoty, je zapotřebí zajímat se i o to, zda nedošlo k úbytku tam, kde nemělo, tedy ve svalech. Pro tyto případy použijte osobní váhu s funkcí měření:

 • tuku,
 • vody,
 • svalů v těle.

Tyto funkce v sobě spojuje osobní váha Sencor. Ta nabízí kromě již zmíněných i jiné funkce, jako je paměť pro více lidí, procentuální a grafické zobrazení hladiny tuku a mnohé další. Zajímá vás hodnota vašeho bazálního metabolismu? I s tím vám pomůže osobní váha.

Víc než obyčejná osobní váha

 • Patříte-li mezi náročnější uživatele a běžná osobní váha vám nestačí, změřte si své BMI neboli Body Mass Index (index tělesné hmotnosti) za pomoci Body Fat Monitoru.
 • Vyzkoušet můžete také ještě odbornější tělesné analyzátory, které jsou ale často spíše součástí vybavení fitness center nebo lékařských ordinací.
 • A ženy mají možnost pořídit si speciální váhy, které vycházejí z hodnot jejich menstruačního cyklu, který si zaznamenávají.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka