Podrobné informace

Preparát je vhodný zejména pro ženy v období klimakteria. Napomáhá při klimakterických potížích jako jsou návaly horka a potu, deprese, závratě, aj.Blahodárně působí při zvýšené únavě a podrážděnosti

Informace o produktu

Výrobce: MEDICOPHARM
Značka: SOJA PLUS
Kód výrobku: 67201
Kód EAN: 9120024820086
Držitel rozhodnutí: MEDICOPHARM
Soja Plus je vhodný zejména jako podpůrný prostředek pro ženy v období klimakteria, kdy příznivě působí při návalech horka a potu a podporuje správnou činnost srdce. Blahodárně působí při zvýšené únavě a podrážděnosti; díky extraktu ze šalvěje také lépe pomáhá při usínání, podporuje správnou funkci močového měchýře a správný průběh mesntruačního cyklu. Dodává tělu látky napomáhající udržení kvalitního sexuálního života. Podporuje hustotu kostní hmoty. Blahodárně působí na lepší růst a pevnost vlasů a při jejich vypadávání, lomivosti a maštění. Také slouží k regeneraci nehtů.

Užití
Preparát je vhodný zejména pro ženy v období klimakteria. Napomáhá při klimakterických potížích jako jsou návaly horka a potu, deprese, závratě, poruchy koncentrace, zvýšená únava, bolesti hlavy, migrény, bušení srdce, podrážděnost, nespavost, poruchy menstruace, močová inkontinence, vypadávání vlasů, zvýšená lomivost nehtů, zhoršení zraku, suchost kůže a sliznic, snížení libida, otoky a bolesti kloubů, a podobně.

Účinné látky
Včelí mateří kasička
Květní pyl
Sója
Šalvěj
Bioflavonnoidový komplex

Dávkování
Užívají se 2 kapsle za den. 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer zapít trochou tekutiny.

Recenze

Recenze produktu Soja Plus cps. 60

Diskuze

Diskuze k produktu Soja Plus cps. 60

Přidat nový příspěvek do diskuze