Podrobné informace

Japonský zelený čaj v prášku.Nápoj třetího tisíciletí - příznivé učinky při rakovině, prodlužuje život, ideální proti infarktu myokardu a proti příhodám mozkovým, proti cévním onemocněním, proti poruchám paměti, křečovým žilám, bolestem hlavy...

Informace o produktu

Výrobce: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.
Značka: SAYONARA
Kód výrobku: 30862
Kód EAN: 8594066421012
Držitel rozhodnutí: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.

... zvyšuje imunitu, vyplavuje toxické látky, upravuje krevní tlak, má antibiotický účinek, likviduje viry, snižuje nadváhu, brzdí kazivost zubů, stimuluje nervový systém, při paradentóze, popáleninách, kožních nemocech, impotenci, má protiplísňový účinek, eliminuje škodlivé záření, zabraňuje infekci, snižuje obsah cholesterolu, má silný antioxidační účinek.

Sayonara je japonské pozdravení a znamená nashledanou zdravotním problémům. Stejné slovo bylo použito i pro tento speciální zelený čaj s protirakovinnými, regeneračními a omlazujícími účinky. Japonci jsou považováni za nejzdravější národ na této planetě, a to nejen statisticky. Jejich vitalita je dána nejen jejich způsobem života, správnou životosprávou, ale také způsobem myšlení a skromností.

Sayonara je zelený čaj, který během zpracování neprodělal proces fermentace a ponechal si nejen svoji přirozenou barvu a původní obsah účinných látek, ale hlavně látku nazvanou epigalokatechingalát, EGCG, označovanou jako "rakovinová brzda". Tato látka chrání buňky tak, že zabraňuje aktivátoru rakoviny, aby se na buňku navázal. Zkušenosti ukázaly zastavení nekontrolovatelného růstu buněk, jakož i vzniku metastáz, v řadě případů se zaznamenalo i celkové zmizení nádoru. Existuje celá řada klinických posudků a vědeckých studií, které jednoznačně potvrzují pozitivní vliv na mechanizmus obranyschopnosti organizmu. Tato "zázračná" látka účinkuje i proti stronciu 90, jednomu z nejvíce škodlivých radioaktivních izotopů, způsobujícímu rakovinu a leukémii. Ti, kteří tráví hodně času před televizní obrazovkou či monitorem počítače a ti, kteří mobilní telefon nebo se pohybují v geopatogenní zóně, by měli tento bylinný čaj pravidelně pít.

Hlavními složkami čaje Sayonara pozitivně působícími na naše zdraví jsou:

  • Katechin - snižuje riziko rakoviny a potlačuje již vzniklé nádory, zmírňuje jejich mutace, reguluje hladinu cukru v krvi, ničí bakterie, snižuje nežádoucí oxydaci, má až 20x vyšší antioxidační účinky než vitamín E, působí proti zubnímu kazu a odstraňuje nepříjemný zápach z úst.
  • Kofein - plynule a tedy zdravě stimuluje fyzický rytmus nervového systému, ne nárazově jako káva
  • Vitamín C - chrání před nachlazením, snižuje stres atd.
  • Flavonidy - posilují cévní stěny a upravují krevní tlak

Čajová směs Sayonara má velmi snadnou přípravu. Dodává se v sypké podobě ve 100g balení a podobně jako kávu ji stačí zalít horkou vodou, ne vařící. Na jeden hrnek použijeme asi polovinu čajové lžičky, zamícháme , necháme ustát a pijeme ihned. Usazeninu je vhodné uschovat a zalít ještě jednou, pak čaj neobsahuje již žádný kofein a stále výbornou chuť. Při takovémto využití balení postačí na přípravu 400 hrnků čaje. Slazení se nedoporučuje, neslazený nápoj je zásaditý a v tom je jeho kouzlo silného účinku. Není také vhodné používat kovovou lžičku.

Sayonara se díky své příjemné vůni a osvěžující chuti těší stále větší oblibě po celém světě. Moderní věda konečně poodhalila roušku, za kterou se tak dlouho ukrývaly pozitivní vlastnosti prodlužující lidský život.

Zvýšit bioenergii připraveného nápoje lze použitím hrnku s bronzovou keltskou spirálou a dózy pro uchování čaje.

Recenze (3)

Recenze produktu SAYONARA powder Japonský zelený čaj 4 sáčky x 25 g

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (4)

20 %

(3) (8)

80 %

(6) (3)

80 %

Používala jsem ho několik let, jen škoda, že už se dostane jen ve směsích, možná je k dostání v jiných obchodech

  • Je příjemný na pití , dobré účinky na zažívání

Diskuze

Diskuze k produktu SAYONARA powder Japonský zelený čaj 4 sáčky x 25 g

Přidat nový příspěvek do diskuze