Podrobné informace

Chrání přecitlivělou pokožku při každodenním ošetřování. Prebiotická ochrana kúře posiluje přirozenou floru pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: MERZ
Značka: SAVODERM MED
Kód výrobku: 100810
Kód EAN: 9005356008961
Držitel rozhodnutí: MERZ

Účinky
Chrání přecitlivělou pokožku při každodenním ošetřování. Prebiotická ochrana kůže posiluje přirozenou floru pokožky. Jojobový olej reguluje hospodařeni pokožky s vlhkostí a napomáhá přirozené regeneraci pokožky. Vitamín E působí jako ochrana buněk. Optimální kombinace účinných látek obsažená v SAVODERM med pH 5 tělovém mléku napomáhá předcházet podráždění kůže, rychle proniká do pokožky a udržuje ji vláčnou a jemnou. K dostání v 200 ml balení.

SAVODERM MED tělové mléko:

  • Chrání citlivou pokožku
  • Posiluje floru pokožky
  • S prebiotickou ochranou pokožky

Jojobový olej (Simmondisia chinensis olej)
Tekutý jojobový vosk se získává ze semen stejnojmenného keře a je bohatý na Provitamín A a vitamín E. Tato vysoce ceněná látka má uklidňující účinek na pokožku. Působí i lehce protizánětlivě. Chrání před vysycháním.

Vitamín E (Tocopherol)
V kosmetice slouží jako pomocník obnovy buněk, zabraňuje zánětlivým procesům, posiluje imunitní systém a působí jako antioxydant. V běžném každodenním životě je naše pokožka pravidelně vystavována UV zářeni, ozonu nebo smogu. Přitom vznikají volné radikály, které poškozují buňky. Pokožka je díky působení vitamínu E chráněna před volnými radikály a také dochází k podpoře obnovy buněk.

Recenze

Recenze produktu SAVODERM MED Těl.mléko pH5 200ml 4533

Diskuze

Diskuze k produktu SAVODERM MED Těl.mléko pH5 200ml 4533

Přidat nový příspěvek do diskuze