Úvodní strana Domácnost a zvířata Prací prostředky Prací gely

SAVO Bez chloru Color Prací gel 20 pracích dávek

Kód výrobku: 455919

Odstraní i odolné skvrny, pomáhají odstraňovat bakterie a zanechají vaše prádlo hygienicky čisté a příjemně voňavé.

Více informací

Skladem

Pozítří odešleme, u vás ve středu 2. 12.

Pozítří odešleme, u vás ve středu 2. 12.

132 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

SAVO Bez chloru Color Prací gel 20 pracích dávek

Díky svému složení bez chloru nedráždí pokožku, a navíc jsou šetrné k  vašemu oblečení. Určitě je ocení rodiny s dětmi. Nejen díky tomu, že zatočí i s opravdu  silnými skvrnami, ale také kvůli tomu, že pomáhají odstraňovat bakterie. Vaše  děti tak budou mít oblečení vždy hygienicky čisté bez  jakýkoliv  skvrn.        
Výhody nových pracích prášků a gelů SAVO Bez chloru poslouží dobře také  každému, kdo má  jakékoli domácí mazlíčky. Kdo ví, co si sebou mohou naši  miláčci přinést v kožíšku z procházky?  Prací přípravky SAVO bez chloru udrží  vaše domovy i pelíšky vašich zvířecích miláčků vždy hygienicky čisté.         
Každému, kdo aktivně tráví volný čas či pravidelně sportuje pomohou nové  prací přípravky SAVO  Bez Chloru mít oblečení vždy voňavé a svěží. Prací  prostředky SAVO Bez chloru pomohou odstranitbakterie, pro které představuje  vlhko a teplo ideální prostředí. Díky tomu se budete moci bez obav  věnovat  vašim oblíbeným sportovním činnostem.Vyzkoušejte nové prací přípravky SAVO Bez chlorupro hygienicky čisté  prádlo.    

Vlastosti

- Prací gel na barevné prádlo    
- Odstraní i odolné skvrny   
- Pomáhá odstraňovat bakterie   
- Zanechá prádlo hygienicky čisté    
- Příjemná, svěží vůně    
- 20 pracích dávek  

Příprava a použití

Dávkování pracího gelu je 50 ml na 1 prací dávku. Všechny prací prostředky  SAVO Bez chloru jsou vhodné na jakýkoliv druh prádla kromě hedvábí a  vlny.  

Pokyny pro péči: Vždy dodržujte pokyny o péči o oděvy na oblečení. Tmavé oblečení perte zvlášť. Zkontrolujte barevnou stálost oblečení, než použijete neředěný tekutý prací přípravek na předčištění. Nepoužívejte na hedvábí a vlnu.

Složení

5-15% aniontové povrchově aktivní látky
<5% enzymy, neiontové povrchově aktivní látky, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, mýdlo, butylphenyl methylpropional, citronellol, eugenol, limonene, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone

Varování

  • Uchovávejte mimo dosah dětí
  • Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou
  • Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem
  • Po použití si opláchněte ruce

Bezpečnostní varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on, 2-n-oktyl-4-isothiazolin-3-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Balení 20 pracích dávek

      

Informace o produktu

Výrobce: UNILEVER
Značka: SAVO
Kód výrobku: 455919
Kód EAN: 8710447396261
Držitel rozhodnutí: UNILEVER

Recenze

SAVO Bez chloru Color Prací gel 20 pracích dávek

Diskuze

SAVO Bez chloru Color Prací gel 20 pracích dávek

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka