Oblíbené položky

Úvodní strana » Domácnost a úklid » Prací prostředky » Změkčovače vody

Změkčovače vody

Ne všude je voda stejná. Jednou z mnoha jejích vlastností, která nám může být někdy docela na obtíž je její tvrdost. Tvrdost vody je dána horninou, kterou voda protéká a v podstatě znamená, kolik obsahuje vápníku a hořčíku.

Jak zjistit, co nám teče z kohoutku?

Ke zjištění, zda máte ve vaší domácnosti vodu tvrdou, vám mohou postačit jednoduché pozorovací testy. K těm například patří:

 • rychlejší zanášení rychlovarné konvice vodním kamenem,
 • mýdlo pění méně a rychleji se vymývá,
 • na styčných plochách s vodním elementem se tvoří bílé stopy,
 • či na horkých nápojích dochází k tvorbě povlaku.

Není pak už těžké si domyslet, co taková voda může za nějaký čas udělat s vaší pračkou. Pokud jste zaznamenali, že právě tyto případy se vyskytují u vás doma, pak se určitě sháníte po nějakém východisku:

Pro vaši pračku je ideální přidávat při každém praní změkčovač vody. Věřte, že tím ochráníte nejen pračku, ale i veškeré prádlo.

Může být ve formě prášku či tekutý, pomáhá uvolnit z prádla většinu nečistot a tím sníží i spotřebu drahého pracího prášku.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Cena (Kč):

Značka

Druh zboží

Určeno na

Jednotkové množství

Produkty v kategorii

 • SONETT Změkčovač vody 500 ml

  SONETT Změkčovač vody 500 ml

  Výprodej

  skladem 1 - 2 ks

  ZMĚKČOVAČ VODY NUTNÝ K PRACÍMU PROSTŘEDKU! Změkčuje vodu a vytváří tak optimální prostředí pro působení mýdla - hlavní aktivní složky pracích prostředků Sonett. Použití: Na 4,5 kg prádla. Přidejte k prostředku na praní Dávkování: Středně tvrdá voda: 30 ml změkčovače k pracímu prášku Sonett Tvrdá voda: 50ml k Pracímu prášku Sonett nebo 40 ml k Tekutému pracímu prostředku Sonett Velmi tvrdá voda: 70 ml k Pracímu prášku Sonett nebo 60 ml k Tekutému pracímu prostředku Sonett Složení: zeolit A (> 30 %), soda (15 - 30 %), citrát (5 - 15 %)

  119 Kč -4% 124 Kč

 • Soda krystalická 1000 g Hlubna

  Soda krystalická 1000 g Hlubna

  Akce

  3 dny

  Vysoce rozpustný prostředek na změkčování vody, zabraňuje usazení vodního kamene, na proplachování pivních popř. mastných trubek, na úpravu pH v bazénech.

  26 Kč -26% 35 Kč

 • Krystalová soda 1000g

  Krystalová soda 1000g

  Akce

  3 dny

  Používá se na změkčení tvrdé vody

  32 Kč -18% 39 Kč

 • Jitro změkčovač vody 1000ml

  Jitro změkčovač vody 1000ml

  Akce

  3 dny

  Dokonale změkčuje vodu zabraňuje vzniku a usazování vápenatých sraženin na prádle, bubnu, ohřívacím tělese pračky. Již při nízkých teplotách rychle a nenásilně uvolňuje většinu nečistot z praného textilu. Zkracuje prací dobu, snižuje spotřebu drahého pracího prášku.

  114 Kč -21% 144 Kč

 • KLAR Změkčovač vody 325 g

  3 dny

  Změkčením vody zvýšíte účinek pracích prostředků, kterých tak můžete přidat jen minimální množství.  Ekologický změkčovač KLAR dále zabraňuje usazování vodního kamene, čímž prodlužuje životnost pračky. Zvláště vhodný je při praní v tvrdé vodě. Vhodný při všech teplotách. Snadné použití – stačí přidat k pracímu prášku Složení Více než 30% zeolit, citrát sodný, 5 – 15% voda, polyaspartat O značce KLAR představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou. Zaštiťuje jednoduchý a ucelený sortiment neutrálních výrobků bez parfemace, který snadno doplníte nebo zkombinujete s BIO čisticími prostředky AlmaWin, které pochází od stejného výrobce. Produkty KLAR kombinují vynikající prací účinek s šetrností k lidskému zdraví a životnímu prostředí. 

  84 Kč -12% 95 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám