Úvodní strana Domácnost a zvířata Eko drogerie

Eko drogerie

Ekodrogerie, Eco drogerie či Eko drogerie? Setkat se můžete s různými variantami, ale všechny znamenají to samé. Označení EKO zaručuje, že se jedná o produkty šetrné jak ke zdraví uživatele, tak i k životnímu prostředí. Produkt může získat certifikovanou ekoznačku „EKO“ jen v případě, že obsahuje pouze přírodní, biologicky odbouratelné látky, které se v přírodě samovolně rozkládají. Díky tomu jsou tyto produkty bezpečné, zdravotně nezávadné a vhodné pro citlivé jedince, a malé děti. Bez problémů je mohou používat i alergici a astmatici. Při jejich používání nedochází k znečišťování přírody a důležitý je i fakt, že testování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti eko produktů neprobíhá na zvířatech.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Eko drogerie - detailní popis

Eko výrobky v nabídce

Pod pojmem ekodrogerie najdete širokou škálu výrobků. Patří sem mimo jiné eko tablety do myčky, ekologické prací prášky, eko aviváže, eko mýdla a ekologické čistící prostředky.

Značky eko drogerie

Na Lékárně.cz patří mezi nejoblíbenější eko produkty např. ekologické tekuté mýdlo ECOVER, ekologické prací prostředky FROSH či ekologický univerzální čistící prostředek FEEL ECO.

A jakému eko produktu dáte přednost vy?

Cena (Kč)

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka