Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby do domácnosti a na úklid » Prací prostředky » Odstraňovače vodního kamene

Odstraňovače vodního kamene

Vodní kámen trápí mnoho domácností. Vyražte proti němu do boje s účinnými přípravky, které likvidují vápenaté usazeniny. 

Co na vodní kámen zabírá?

Ve sprše, na WC, v kuchyni: tam všude se usazuje vodní kámen, máte-li tvrdou vodu. Nejenže vápenaté usazeniny nevypadají hezky, dokonce mohou i některé přístroje poškodit. Důkazem toho je porucha pračky, myčky na nádobí nebo rychlovarné konvice. Chraňte je s odstraňovačem vodního kamene.

 • Účinný na vodní kámen, rez a mýdlové usazeniny je Cilit Bang. Použít jej můžete na sprchy, umyvadla, výlevky, kachličky i záchodové mísy.
 • Pro odstranění vodního kamene v toaletě a zničení bakterií i pod vodní hladinou je Domestos.
 • Speciálně pro koupelny, kde se usazují nečistoty na vodovodním kohoutku, umyvadle, kachličkách ale i na skle, použijte Bref.
 • Chcete se zbavit vodního kamene bez zbytečného zatěžování životního prostředí? Vyzkoušejte přípravek, který se skládá z přírodních rychle rozložitelných látek.

Nemáte-li doma po ruce žádný z těchto přípravků a potřebujete nutně odstranit usazeniny např. z rychlovarné konvice, použijte ocet, který na tento problém zabírá opravdu bravurně.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Cena (Kč):

Značka

Druh zboží

Počet ks

Jednotkové množství

 • 10ks profesionálních čistících tabletek do kávovarů atd.

  2 dny

  - Vysoce kvalitní čistící tablety do kávovarů a zpěňovačů mléka zn. SCANPART - Tablety čistí vnitřní součásti výrobníků kávy od nečistot, zbytků kávy a tuku - Profesionální čisticí tabletky, které Vám umožní si vychutnat jedinečnou chuť kávy. Vhodné pro domácnosti i restaurace- Balení obsahuje: 10 ks tablet

  149 Kč

 • Soda kalcinovaný 300g prášek

  Soda kalcinovaný 300g prášek

  Akce

  3 dny

  přípravek k změkčení vody k namáčení silně znečištěných oděvů (montérky a jiné) k odmašťování zvyšuje účinnost pracího prášku zabraňuje usazování vodního kamene vhodný k úpravě pH v bazénu Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu

  22 Kč -19% 27 Kč

 • Calgon 1kg

  Calgon 1kg

  Akce

  3 dny

  Žádné drahé opravy Calgon neutralizuje kationty vápníku a hořčíku, které tak nemohou reagovat s uhličitany obsaženými v pracím prášku (tzn. vytvářet vodní kámen), a tím chrání pračku proti usazování vodního kamene. Nižší výdaje za energie Čisté tělísko spotřebuje mnohem méně elektřiny pro zahřátí vody na požadovanou teplotu. Jemné oblečení S Calgonem nedochází k usazování vodního kamene na vláknech prádla, a tak zůstává Vaše prádlo stále měkké a hebké. Méně pracího prášku S Calgonem můžete dávkovat menší množství prášku určené pro měkkou vodu. Varování Nebezpečnost pro zdraví Složení >30% zeolity, <5% polykarboxyláty, <5% neiontové povrchově aktivní látky

  174 Kč -22% 222 Kč

 • Soda změkčovač vody 300g

  Soda změkčovač vody 300g

  Akce

  3 dny

  Soda na změkčení vody. Soda prášková zabraňuje tvorbě vodního kamene, také je vhodná na změkčení vody a k namáčení a praní velmi znečištěného prádla. Přidáním k pracímu prášku při praní v pračce zabraňuje tvorbě vodního kamene a šetří pračku.

  22 Kč -15% 26 Kč

 • 6 tabletek pro odstraňování vodního kamene do výrobníků kávy atd.

  2 dny

  Vysoce kvalitní tablety zn. SCANPART pro odstraňování vodního kamene pro kávovary- Balení obsahuje: 6ks (6 x 15g)

  159 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám