Podrobné informace

Přírodní višňový koncentrát pro přípravu 5 litrů višňového nápoje.

Informace o produktu

Výrobce: ZEMCHEBA S.R.O.
Značka: SANDI
Kód výrobku: 75459
Kód EAN: 8594063170081
Držitel rozhodnutí: ZEMCHEBA S.R.O.

Stručná charakteristika:
Přírodní višňový koncentrát pro přípravu 5 litrů višňového nápoje. Bez chemické konzervace, umělých aromat a barviv.

Působení/užití:
Sandi koncentrované šťávy slouží zejména k přípravě ovocných šťáv pro domácí použití. Najdou své uplatnění i v kuchyni při přípravě dezertů a studených i horkých ovocných nápojů.

Dávkování:
Doporučujeme ředit Sandi s vodou v poměru 1+6 (1 díl Sandi + 6 dílů vody), tímto způsobem lze získat z jedné láhve Sandi 5 litrů ovocné šťávy.

Prevence:
Višňová šťáva je bohatá na draslík, železo a fosfor, z vitamínů obsahuje množství vitamínu A a C. Višně mají močopudný účinek, příznivě ovlivňují průběh léčby artritidy a revmatismu, upravují činnost jater a žaludku, zlepšují činnost endokrinních žláz, působí dezinfekčně, zbavují tělo toxických látek a zvyšují přirozenou obranyschopnost organismu. Doporučují se při cukrovce, potížích s močovým měchýřem a srdcem, skleróze a obezitě.

Fakta-rady:
Sandi koncentrované šťávy pochází z ekologicky čisté oblasti jižních Čech, kde se rovněž pěstuje většina zpracovaného ovoce. Vyrábí se z čerstvě lisovaných ovocných šťáv odpařením části vody, kterou přirozeně obsahují. Jedná se o speciální proces odpařování při nízkých teplotách, díky němuž si šťáva zachovává svůj přírodní charakter. Sandi koncentrované šťávy jsou obohaceny vitamínem C. Neobsahují chemické konzervační látky, umělá aromata ani umělá barviva. Minimální trvanlivost je 12 měsíců od data výroby.

Složení:
cukr, voda, koncentrovaná višňová šťáva (35%), přírodní višňové aroma, antioxidant kys. askorbová.

100g výrobku průměrně obsahuje:
Energetická hodnota 982,9 kJ/231,3 kcal
Bílkoviny 0,58 g
Sacharidy 57 g
Tuky 0,11 g

Recenze

Recenze produktu Sandi koncentrovaná šťáva Višeň 720 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Sandi koncentrovaná šťáva Višeň 720 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze