Podrobné informace

Clinderm šampon s climbazolem a undecylenamidem působí efektivně proti lupovitosti. Clinderm(R) šampon proti suchým lupům je šampon s klimbazolem (1procent) a ureou (5procent)

Informace o produktu

Výrobce: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.
Značka: CLINDERM
Kód výrobku: 99326
Kód EAN: 8594009623930
Držitel rozhodnutí: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.

Clinderm(R) šampon proti suchým lupům je šampon s klimbazolem (1procent) a ureou (5procent) obsahuje látky účinné proti lupovitosti.

CLINDERM Klimbazol působí efektivně proti kvasinkám Pityrosporum ovale. jejich přemnožení je jednou z hlavních příčin tvorby lupů. Urea přispívá k rehydrataci přesušené pokožky hlavy a odstraňuje lupy a zabraňuje jejich další tvorbě. Obsahuje složky olivového a kokosového oleje. které zabraňují vysoušení pokožky hlavy.

Příčinou vzniku a rozvoje lupů je porušení rovnováhy mikrobiální flóry pokožky hlavy. Clinderm šampon s climbazolem a undecylenamidem působí efektivně proti lupovitosti. Climbazol působí proti kvasinkám Pityrosporum ovale, jejichž přemnožení je jednou z hlavních příčin tvorby lupů. Urea přispívá k rehydrataci přesušené pokožky hlavy a odstranění šupinek kůže. Šampon proto výborně odstraňuje lupy a zabraňuje jejich další tvorbě. Obsahuje složky olivového a kokosového oleje, které zabraňují vysoušení pokožky hlavy.

Objem CLINDERM šamponu proti suchým lupům:
100 ml CLINDERM

Recenze (1)

Recenze produktu Šampon Clinderm proti suchým lupům 100ml Dr.Müller

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (3)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Šampon Clinderm proti suchým lupům 100ml Dr.Müller

Přidat nový příspěvek do diskuze