Úvodní strana Výživa a hubnutí Potraviny Těstoviny Rýžové

Rýžové těstoviny

Rýžové těstoviny mají decentní chuť a jsou rychle uvařené. A jejich největší výhodou je to, že jsou lehce stravitelné. Další jejich předností je to, že neobsahují škrob a jsou tedy přirozeně bezlepkové. To ocení nejen osoby trpící celiakií, ale i milovníci zdravé výživy.

Rýžové těstoviny - detailní popis

  • Narazili jste na recept na asijské jídlo, které obsahuje nudle? Pak se skoro určitě jedná o rýžové těstoviny. Mají typickou bílou sklovitou barvu a jemnou chuť, která podtrhuje chuť dalších ingrediencí. Kdo by neznal čínskou polévku s vlasovými rýžovými nudlemi? I ty najdete v naší nabídce. 
  • Rýžové těstoviny, to ale nejsou jen nudle. U nás najdete široký výběr různých tvarů, takže pokud chcete vyzkoušet své oblíbené těstovinové jídlo trochu jinak, tady si určitě vyberete. Naši zákazníci si oblíbili například makrónky nebo mušličky.
  • Pro ty, kteří mají rádi pod kontrolou, co opravdu jedí, doporučujeme vyzkoušet domácí rýžové těstoviny. Jejich výroba není nic složitého, dokonce nemusíte ani mít strojek na nudle, abyste si mohli vyrobit vlastní nudle třeba do polévky. Vzpomenete si, jak dělala těstoviny vaše babička? Tak si nezapomeňte koupit rýžovou mouku a překvapte svou rodinu a možná i sami sebe něčím novým a neobvyklým!
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám