Oblíbené položky

Úvodní strana » Krása a hygiena » Kontaktní čočky » Příslušenství k čočkám » Roztoky na kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

Patříte mezi nositele kontaktních čoček? Pak zajisté víte, jak je důležitá správná péče o ně. Tu nejlepší péči jim poskytnou roztoky na kontaktní čočky.

Proč si pořídit roztok na kontaktní čočky?

Tyto roztoky slouží k péči o čočky s intervalem výměny delší než jeden den. 

Vlastnosti roztoků:

  • dezinfikují,
  • zbavují je nečistot,
  • zvlhčují,
  • umožňují bezpečné uchování čoček a jejich další použití.

Každý den jsou naše oči namáhány. Přicházíme do styku s nejrůznějšími faktory (znečištění prostředí, klimatizace, topení, kouř), které přispívají k vysychání čoček. Z toho důvodu jsou roztoky na kontaktní čočky vyráběny tak, aby čočky zároveň zvlhčovaly a vlhkost v ní udržely. Díky tomu je pak samotné nošení čoček mnohem pohodlnější a příjemnější. Nemáte totiž pocit suchých a podrážděných očí, což se někdy u lidí, kteří nosí čočky stává.

Při pořizování ochranného roztoku nezapomeňte na pouzdro, do kterého tekutinu nalijete. Pro všechny druhy měkkých čoček je vhodný multifunkční roztok Optosoak. Oblíbený je také víceúčelový roztok pro všechny silikon-hydrogelové a měkké čočky Pure moist. V naší nabídce naleznete mnohé další produkty...

Pokud se na svět díváte skrze tvrdé kontaktní čočky, na jejich dezinfekci a čištění je možno použít speciální roztoky na tvrdé čočky.

Pokračovat

Mohlo by se vám líbit...


Načítám

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám