Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Oční optika » Brýle » Sluneční brýle

Sluneční brýle

V létě chráníte před sluníčkem svou kůži automaticky, ale nezapomínáte také na svůj zrak? Sílu škodlivého UV záření ze slunce byste rozhodně neměli podceňovat, a to nejen když jste u moře. Kvalitní sluneční brýle vás spolehlivě ochrání před poškozením zraku a zároveň jsou originálním módním doplňkem.

Nabízíme vám také sportovní sluneční brýle na kolo. Nezbytností jsou i pro každého řidiče, zabrání oslnění a zvyšují tak bezpečnost na silnici.

Co by kvalitním slunečním brýlím nemělo chybět

  • Ochrana proti UV záření, které má škodlivý vliv na rohovku očí.
  • Certifikace dle EEC, která dokazuje, že mají brýle schopnost pohlcovat UVA, případně UVB záření.
  • Polarizované zorníky – eliminují odlesky z okolí a jsou tak vhodným doplňkem pro řidiče, na kolo a při dalších sportech.

Sluneční brýle většina z nás vybírá podle jejich designu. Pokud je chcete jako praktický módní doplněk, sáhněte po kovových obroučkách. Sportovci zase přivítají plastové obroučky, které snesou i příležitostný lehký pád. Sluneční brýle by měly být dostatečné velké, aby kryly také okolí očí. Zejména ženy potěší, že brání tvorbě vrásek kolem očí.

Věděli jste, že o kvalitě ne vždy rozhoduje intenzita zatmavení skel slunečních brýlí? Vždy záleží na použitém UV filtru. Světlejší brýle tak mohou být daleko účinnější než ty zcela tmavé.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám