Lékárna.cz

Sluneční brýle

V létě chráníte před sluníčkem svou kůži automaticky, ale nezapomínáte také na svůj zrak? Sílu škodlivého UV záření ze slunce byste rozhodně neměli podceňovat, a to nejen když jste u moře. Kvalitní sluneční brýle vás spolehlivě ochrání před poškozením zraku a zároveň jsou originálním módním doplňkem.

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Sluneční brýle - detailní popis

Nabízíme vám také sportovní sluneční brýle na kolo. Nezbytností jsou i pro každého řidiče, zabrání oslnění a zvyšují tak bezpečnost na silnici.

Co by kvalitním slunečním brýlím nemělo chybět

  • Ochrana proti UV záření, které má škodlivý vliv na rohovku očí.
  • Certifikace dle EEC, která dokazuje, že mají brýle schopnost pohlcovat UVA, případně UVB záření.
  • Polarizované zorníky – eliminují odlesky z okolí a jsou tak vhodným doplňkem pro řidiče, na kolo a při dalších sportech.

Sluneční brýle většina z nás vybírá podle jejich designu. Pokud je chcete jako praktický módní doplněk, sáhněte po kovových obroučkách. Sportovci zase přivítají plastové obroučky, které snesou i příležitostný lehký pád. Sluneční brýle by měly být dostatečné velké, aby kryly také okolí očí. Zejména ženy potěší, že brání tvorbě vrásek kolem očí.

Věděli jste, že o kvalitě ne vždy rozhoduje intenzita zatmavení skel slunečních brýlí? Vždy záleží na použitém UV filtru. Světlejší brýle tak mohou být daleko účinnější než ty zcela tmavé.

Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.