Lékárna.cz

Sluneční brýle

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Sluneční brýle

V létě chráníte před sluníčkem svou kůži automaticky, ale nezapomínáte také na svůj zrak? Sílu škodlivého UV záření ze slunce byste rozhodně neměli podceňovat, a to nejen když jste u moře. Kvalitní sluneční brýle vás spolehlivě ochrání před poškozením zraku a zároveň jsou originálním módním doplňkem.

Nabízíme vám také sportovní sluneční brýle na kolo. Nezbytností jsou i pro každého řidiče, zabrání oslnění a zvyšují tak bezpečnost na silnici.

Co by kvalitním slunečním brýlím nemělo chybět

  • Ochrana proti UV záření, které má škodlivý vliv na rohovku očí.
  • Certifikace dle EEC, která dokazuje, že mají brýle schopnost pohlcovat UVA, případně UVB záření.
  • Polarizované zorníky – eliminují odlesky z okolí a jsou tak vhodným doplňkem pro řidiče, na kolo a při dalších sportech.

Sluneční brýle většina z nás vybírá podle jejich designu. Pokud je chcete jako praktický módní doplněk, sáhněte po kovových obroučkách. Sportovci zase přivítají plastové obroučky, které snesou i příležitostný lehký pád. Sluneční brýle by měly být dostatečné velké, aby kryly také okolí očí. Zejména ženy potěší, že brání tvorbě vrásek kolem očí.

Věděli jste, že o kvalitě ne vždy rozhoduje intenzita zatmavení skel slunečních brýlí? Vždy záleží na použitém UV filtru. Světlejší brýle tak mohou být daleko účinnější než ty zcela tmavé.

Kategorii Sluneční brýle najdete i na našem slovenském e-shopu MojaLekáreň.sk

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.