Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Oční optika » Kontaktní čočky » Roční čočky

Roční kontaktní čočky

Nosíte kontaktní čočky a zajímá vás, jak co nejvíce ušetřit? Roční čočky můžete bez obav používat 365 dní v roce. Ušetříte tak nejen peníze, ale i čas strávený nakupováním nových čoček.

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Roční kontaktní čočky - detailní popis

Jedná se o kontaktní čočky s vůbec nejdelším způsobem nošení na trhu. Mají ale i svá rizika – hrozí u nich zvýšené riziko infekce. Proto je doporučujeme spíše zkušeným uživatelům, kteří již mají v používání čoček delší praxi.

Jak se starat o roční čočky

Při nošení ročních kontaktních čoček je nejdůležitější správná hygiena. Jedině tak zamezíte přenosu infekce do oka. Čočky si  z očí vyndávejte na spaní a uchovávejte je v kvalitním roztoku v pouzdře. Roztok čočky přes noc vyčistí a dezinfikuje. Před každým nasazováním čoček se ujistěte, že máte dobře umyté a usušené ruce.

Aby vám roční čočky vydržely opravdu celý rok, jsou vyrobeny z o něco tvrdšího materiálu než například čočky měsíční. Proto doporučujeme jednou za čas vypláchnout oči speciálními očními kapkami, které mají uklidňující účinky a působí protizánětlivě. Pomůžou s tím ,aby roční kontaktní čočky v oku netlačily.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám