Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Oční optika » Kontaktní čočky » Tříměsíční čočky

Tříměsíční čočky

Dioptrické brýle vás už nemusí omezovat. Pořiďte si tříměsíční kontaktní čočky, které jsou jednou z cenově nejvýhodnějších variant čoček. Stačí si je koupit jednou za 3 měsíce a máte vystaráno. Nejenže díky nim uvidíte jako ostříž, ale vyberete-li si barevné čočky, může zazářit na každém večírku. 

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Tříměsíční čočky - detailní popis

Kontaktní čočky na 3 měsíce jsou šetrné nejen pro vaše oči, ale hlavně pro vaši peněženku. Jedná se o velmi ekonomické a pohodlné řešení, jak vyřešit problémy se zrakem. Navíc čočky jsou skvělým parťákem na párty, na sport i do přírody. Nic vás neomezuje.

Jak nasadit kontaktní čočky

Před manipulací s čočkami si pečlivě umyjte a usušte ruce, aby nedocházelo k přenosu bakterií.
Čočku nasazujte ukazovákem ruky, prostředníkem odtáhněte spodní víčko, druhou rukou zvedněte horní víčko a čočku opatrně nasaďte.

Před spaním čočky vyndejte z oka a uložte do pouzdra s roztokem, který je dezinfikuje a zvlhčuje. Pamatujte, že tyto kontaktní čočky byste neměli nosit déle než 3 měsíce, při delším nošení hrozí infekce a podráždění oka.

Pokud se stane, že jsou čočky na 3 měsíce po noci v roztoku slepené, položte si je na dlaň, zvlhčete je speciálním roztokem a opatrně promněte. Když se čočka nenarovná, uložte ji ještě na chvíli do roztoku.

Kontaktní čočka by nikdy neměla být natržená a neměly by na ní být nečistoty.

Tříměsíční čočky jsou ideální variantou pro nepříliš citlivé oči a pro ty, kteří si chtějí užívat sport a zábavu naplno a nebát se o drahé a mnohdy nepohodlné brýle.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám