Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

RosenSpa 12 + 3 hnědá koupel s hnědou rašelinou

100
1
starstarstarstarstar  100 %
Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
RosenSpa 12 + 3 hnědá koupel s hnědou rašelinou
RosenSpa - revoluční přípravek umožnující vychunat si lázeňskou péči o Vaše tělo i mysl kdykoli v pohodlí Vašeho domova!!! Více informací
Kód výrobku: 67889
Cena s DPH: 1 089 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku RosenSpa 12 + 3 hnědá koupel s hnědou rašelinou

PŘINESTE SI LÁZEŃSKÉ PROCEDURY DO VAŠEHO BĚŽNÉHO ŽIVOTA!!!
RosenSpa je zcela unikátní produkt české farmaceutické společnosti RosenPharma a.s., kterým přinášíme rehabilitační a léčebné kúry rašelinových koupelí z lázeňských domů do běžného života!!!

JAK ?
Speciálními postupy se podařilo zkoncentrovat léčivé vlastnosti zelené a hnědé rašeliny do vysoce koncentrovaného roztoku PELOIX®, což je čirý extrakt rašeliny hnědé barvy. RosenSpa HNĚDÁ 12 + 3 obsahuje 12 x 50 ml lahviček PELOIXU pro 12 koupelí s čirým extraktem hnědé rašeliny a 3 x 50 ml lahviček SEO olejů, které tvoří ve vodě mléčnou emulzi a zajišťují lepší vstřebávání účinných látek pokožkou.

PRO KOHO JSOU RAŠELINOVÉ KOUPELE URČENY ?
RosenSPA HNĚDÁ , čili extrakt z hnědé rašeliny je především významný a účinný doplněk léčby těchto onemocnění :

 • léčba CHRONICKÝCH CIVILIZAČNÍCH potíží

 • STRES, DEPRESE, NESPAVOST, VYČERPÁNÍ, SYNDROM VYHOŘENÍ, STAVY ÚZKOSTI,

 • REKONVALESCENCE POINFARKTOVÝCH STAVŮ

 • ODKYSELENÍ ORGANIZMU

 • DETOXIFIKACE TĚLA TĚŽKÝMI KOVY

 • léčba ONEMOCNĚNÍ POHYBOVÉHO APARÁTU

 • CHRONICKÁ ARTRITIDA

 • REHABILITACE POÚRAZOVÝCH STAVŮ

 • REKONVALESCENCE PO TĚŽKÝCH FYZICKÝCH VÝKONECH

 • BECHTĚREV

 • léčba GYNEKOLOGICKÝCH ONEMOCNĚNÍ

 • ONEMOCNĚNÍ REPRODUKČNÍCH ORGÁNŮ

 • CHRONICKÉ GYNEKOLOGICKÉ ZÁNĚTY

 • ZÁNĚTY MYKOTICKÉHO PŮVODU

 • NEDOSTATEČNÁ FUNKCE VAJEČNÍKŮ

 • ŽENSKÁ NEPLODNOST

 • REKONVALESCENCE A LÉČBA POÚRAZOVÝCH STAVŮ

PROČ SEO OLEJE ?
SEO - SamoEmulgační Oleje zlepšují vstřebávání éterických olejů v koupeli obsažených, jako i účinných látek rašeliny a navíc zvláční pleť. Po koupeli není třeba použít tělovou kosmetiku

JAK SI PŘIPRAVIT LÁZEŇ :
Jedna lahvička - pouze 50 ml RosenSPA s obsahem PELOIX® stačí k přípravě domácí lázně s léčivými účinky rašeliny. Součástí koupele je i část obsahu lahvičky( 1/3 lahvičky na jednu koupel) SEO® oleje, který vytvoří mléčný zákal a zajistí zlepšené vstřebávání účinných látek rašeliny a zároveň zvláční pleť. Po koupeli není třeba použít tělovou kosmetiku. Po koupeli se nesprchujte, 20 minut odpočívejte v suchém zábalu.

Četnost koupelí: každý 3.- 4. den jedna koupel = intenzivní kúra při intenzivním používání je možná zvýšená únava a malátnost, obvyklý jev lázeňských procedur. 1x týdně - preventivní péče

ZPŮSOBY UŽITÍ :
KOUPEL?
RosenSpa řada byla vyvinuta právě proto, aby se stala ži běžnou součástí života a současně nebyla omezena způsobem užití. Proto je vhodná pro přípravu lázně ve VANOVÉ koupeli, SEDACÍ koupeli, PERLIČKOVÉ koupeli, VÍŘIVCE, KOUPELI NOHOU a nebo ve formě OBKLADŮ a ZÁBALŮ ČIRÝ EXTRAKT NEOBSAHUJE PEVNÉ ČÁSTICE. PROTO JE VHODNÝ I PRO UŽITÍ V PERLIČKOVÉ KOUPELI ČI VÍŘIVKÁCH A VANA PŘI POUŽITÍ SEO OLEJE ZŮSTÁVÁ ČISTÁ.

ZÁBALY ?
Teplý lokální zábal - Aplikujte se jednou až dvakrát denně nebo podle potřeby vždy po dobu až 30 minut pro zvýšení LOKÁLNÍHO PROKRVENÍ při bolestech kloubů, svalů, zad . Studený lokální zábal - Pokud je potřeba aplikovat studený zábal, kde využíváme hojivých a zkllidnujících účinků řačeninového extraktu bez toho, aniž bychom zvyšovali prokrvení.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ
Aplikace teplé rašeliny nesmí být při: těžkých akutních onemocnění nervového systému, akutních zánětech močových cest, dekompenzovaných kardiologických onemocnění, těžkých zánětlivých oběhových poruchách (zánět žil, apod.), při těžších zánětlivých kožních onemocnění, v horečnatých stavech. Přípravek není vhodný pro těhotné ženy a není určen pro děti do tří let. Kontraindikace s léky nebyla prokázána Po koupeli lze pozorovat fyziologické účinky působení na lidský organizmus, může se dostavit i zvýšená fyzická únava a malátnost. Před aplikací není vhodná konzumace alkoholu. Nepoužívat vnitřně.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz