Podrobné informace

Je vhodným pomocníkem při formování postavy, snižování nadváhy a odstranění celulitidy.Díky masáží tímto hřejivým mlékem se zvyšuje pružnost pokožky, rychlejší rozpouštění drobných jizviček (celulitidy) a kůže se stává hladší a krásnější po vzhledové i dotykové stránce.

Informace o produktu

Výrobce: JUTTA
Značka: REKONGEM
Produktová řada:
Kód výrobku: 209275
Kód EAN: 8594024914365
Držitel rozhodnutí: JUTTA

Rekongem Anti Cellulite je vysoce účinné prokrvující geloemulzní masážní mléko. Hlavní účinnou látkou je výtažek z paprikových plodů (capsaicin), který při masáži pokožku prokrvuje a silně prohřívá, čímž zvyšuje látkovou výměnu a podporuje odbourávání tukových buněk a odvádění přebytečné vody z tkání.

Díky masáží tímto hřejivým mlékem se zvyšuje pružnost pokožky, rychlejší rozpouštění drobných jizviček (celulitidy) a kůže se stává hladší a krásnější po vzhledové i dotykové stránce. Tento masážní prostředek se velmi dobře roztírá a vstřebává. Působí tak výrazně lépe na hlubší vrstvy pokožky.

Hřejivá funkce je zesílena vhodným množstvím methylsalicylátu, který svou funkcí zlepšuje též kloubní pohyblivost, uvolňuje křeče, svalové ztuhlosti a zrychluje odstraňování únavy.

Použití: Mléko naneseme v přiměřeném množství na postižená místa (boky, stehna, zadeček a bříško) a pomocí krouživých pohybů intenzivně vmasírujeme do pokožky. V masáži pokračujeme až do prokrvení a lehkého zčervenání pokožky. Pro zvýšení účinnosti kůry doporučujeme po vmasírování daná místa lehce procvičit, nebo přikrýt fólií a nechat emulzi působit. Doba působení je pro každého individuální. Rekongem Anti Cellulite aplikujte 2 - 3 krát denně dle potřeby a možností.

Recenze (8)

Recenze produktu Rekongem Anti Cellulite 200ml

Recenze od 8 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (3)

100 %

spokojenost, ale zahřívá pořádně.. :D mě to nevadilo, ale možná někomu by mohlo

(3) (2)

80 %

Úžasně hřeje a účinkuje.

(2) (2)

40 %

(3) (3)

100 %

(3) (3)

100 %

Skvělý, doporučuji.

(3) (2)

60 %

(3) (2)

80 %

(2) (4)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Rekongem Anti Cellulite 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze