Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Úklidové prostředky » Prostředky na nádobí » Přípravky do myčky

Q POWER Prášek do myčky nádobí 2,5 kg + 500 g

Kód výrobku: 244502
100 %

Prášek do myčky výtečně myje nádobí. V ekonomickém balení s vůní oceánu.

Více informací

Produkt je dočasně nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt skladem

Podrobné informace

Podrobné informace Q POWER Prášek do myčky nádobí 2,5 kg + 500 g

Čistící prostředek do myčky nádobí v prášku, který dodá čistotu i lesk a zároveň Action systém pečuje o nádobí i myčku. Neobsahuje fosfáty. Výhodné balení, které vydrží až na 150 mycích cyklů

Vlastnosti

  • Účinná mycí schopnost
  • Čistota a lesk
  • Ochrana skla, nádobí i myčky
  • Obsah: až na 150 mytí
  • Ekonomické balení

Použití

Odstraňte zbytky jídla, naplňte myčku podle pokynu výrobce. Dbejte prosím, aby v zásobníku bylo vždy dostatečné množství čisticího prášku. Pro optimální výsledek přidávejte zásobníku vždyregenerační sůl. Prostředek je určený pouze k mytí v automatických myčkách nádobí. Uchovávejte v suchu. Dávkování: Na jedno mytí použijte cca 40 ml čisticího prášku. U velmi znečištěného nádobí o něco zvyšte dávku.

Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky, 5-15 % bělící činidla na bázi kyslíku, <5% polykarboxyláty, <5% EDTA a její soli, enzymy (Substilisin, Alpha-amylase, Lipase), parfém. obsahuje: uhličitan sodný, metakřemičitan sodný, 8% kyseliny citronové.

Upozornění

Starožitný, resp. ručně malovaný porcelán a olovnaté sklo nejsou vhodné pro mytí v myčkách nádobí. Dbejte na to, aby se stříbrné nádobí nedotýkalo nerezového nádobí. Mohlo by dojít k zabarvení stříbra. Učinky na zdraví exponovaných osob, bezpečnostní pokyny a první pomoc: H315 Dráždí kůži. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P302 +P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ STYKU: Omyjte velkým množstvím vody. P305 +P351 +P338 PŘI ZASAŽENI OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 +P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc, P332 +P313 Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc. P501 0dstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy jako nebezpečný podrážder odpad. EUH 208 0bsahuje Substilisin, Alpha-amylase, Lipase. Může vyvolat alergickou reakci.

Životní prostředí

Likvidace zbytků a obalů: odpad lze v malém množství přidat ke komunálnímu odpadu. Kontaminovaný obalje třeba vyprázdnit a teprve poté je možné jej recyklovat vhozením do kontejneru pro plast.

Balení 2,5 kg+ 500 g


 

Informace o produktu

Výrobce: Q POWER
Značka: Q POWER
Kód výrobku: 244502
Kód EAN: 8590273700735
Držitel rozhodnutí: Q POWER

Recenze (1)

Recenze Q POWER Prášek do myčky nádobí 2,5 kg + 500 g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Myje dobře, cena je dobrá

Diskuze

Diskuze Q POWER Prášek do myčky nádobí 2,5 kg + 500 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám