Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Úklidové prostředky » Prostředky na nádobí » Přípravky do myčky

Přípravky do myčky

Mytí nádobí v myčce je v mnoha případech výhodné. Aby nádobí bylo vždy skvěle čisté, používejte přípravky k tomu určené. Nezapomínejte ovšem ani na péči o myčku.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Přípravky do myčky - detailní popis

Patříte-li mezi uživatele myček na nádobí, máme pro vás nabídku přípravků do myčky, které jednak čistí nádobí, ale také samotnou myčku.

Jaký produkt na mytí nádobí?

Při výběru přípravku na mytí nádobí si můžete vybrat z nepřeberného množství produktů. Produkty jsou mnohdy v akci, takže za ně ještě ušetříte.

  • Dáváte-li přednost tabletám, právě pro vás tu jsou tablety FINISH, které snadno odstraňují nečistoty a zanechají nádobí krásně lesklé. Pro ty, kdo upřednostňují ekologické produkty, máme v nabídce tablety Ecover.
  • V tekuté formě je koncentrovaný prostředek Q power leštidlo do myčky či Calgonit.
  • Vyhovuje vám nejvíce prášek do myčky? Vyzkoušejte Somat prášek.
  • Nechcete se zabývat odměřováním mycího prostředku? S tím vám pomohou speciální kapsle do myčky. Zkuste například jarové tablety. Jejich užívání je jednoduché a snadné, navíc mají skvělé recenze.

Chraňte svoji myčku! Zamezte jejímu zanášení vodním kamenem, používejte sůl do myčky, která ji chrání, dezinfikuje a navíc zvyšuje účinnost přípravku na mytí nádobí. To vše dokáže Q power regenerační sůl, kterou u nás zakoupíte levně. Vyčistit filtrační zařízení a odpadní odtok myčky vám pomůže Finish tekutý čistič.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám