Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » Q » Q POWER

Q POWER

 • Q power minispray 2x15ml dávkovač ocean

  Q power minispray 2x15ml dávkovač ocean

  Akce

  skladem 1 - 2 ks

  Koncentrovaný osvěžovač vzduchu sada obsahuje dávkovač a 2x15ml náplně Varování Hořlavý Plyn pod tlakem Složení ethanol, propan-2-ol

  49 Kč -21% 62 Kč

 • Q power čistič odpadů 500g

  2 dny

  Vysoce účinný čistič odpadů rozpouští organické i anorganické usazeniny. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  46 Kč -12% 52 Kč

 • Q power vůně do myček nádobí

  Q power vůně do myček nádobí

  Akce

  2 dny

  Obsahuje přírodní citrónové esence, které účinně působí proti charakteristickým pachům myček nádobí způsobených zbytky jídla. Nezanechává usazeniny na nádobí.

  20 Kč -44% 36 Kč

 • Q power regenerační sůl do myčky 2,5kg+500gzdarma

  Q power regenerační sůl do myčky 2,5kg+500gzdarma

  Akce

  2 dny

  Sůl zvyšuje účinnost prášku, dezinfikuje a chrání myčku před usazováním vodního kamene.

  84 Kč -21% 106 Kč

 • Q power leštidlo do myčky nádobí 1l

  Q power leštidlo do myčky nádobí 1l

  Akce

  2 dny

  Leštěnka do myčky Q power Univerzální koncentrovaný prostředek do myčky nádobí má vynikající odmašťovací a čisticí schopnosti dobrou pěnivost příjemnou parfemaci. Leštidlo zabezpečuje lesklé nádobí beze skvrn

  76 Kč -18% 93 Kč

 • Q power prací prášek na montérky 600g

  2 dny

  Prací prášek na montérky kvalitně odstraní mastnotu a špínu. Prací prostředek pro praní a namáčení. Má zesílené odmašťovací schopnost, odstraní skvrny od oleje, kolomazi a šmíru. Kvalita, která se vyplatí.

  46 Kč -15% 54 Kč

 • Q power tablety do myčky (60ks) Economy

  Q power tablety do myčky (60ks) Economy

  Akce

  2 dny

  Tablety obsahují obzvláště účinné látky a jsou mimořádně efektivní. Jsou obohaceny o složky, které dodávají nádobí oslnivý lesk a zabudovaná funkce soli zabraňuje usazování vodního kamene.

  114 Kč -38% 184 Kč

 • Q power na nádobí 1l citron Biocidní přípravek

  Q power na nádobí 1l citron

  Akce

  2 dny

  Rovněž chrání pokožku a zanechává na rukou pocit hebkosti. Citrónový balzám účinně odstraňuje všechnu mastnotu a nečistoty díky výtažkům z citrónové kůry. Receptura s neutrálním pH chrání pokožku před vysušením a dodává ji hebkost. Výtažky z citrónu zanechávají svěží citrónovou vůni. Ideální kombinace důkladného mycího účinku a současně šetrnosti k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, konzervace (Methylchloroisothiazolinone, Methyilsothiazolinone), parfém (Limonene) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  29 Kč -22% 37 Kč

 • Q power čistič na koupelny, 500ml Biocidní přípravek

  Q power čistič na koupelny, 500ml

  Akce

  2 dny

  Účinně odstraňuje veškeré koupelnové nečistoty, skvrny od mýdla a vodního kamene bez námahového drhnutí. Lze jím ošetřovat všechny omyvatelné povrchy v koupelně a na WC. Vynikající na údržbu chromových doplňků a nerezových součástí, které přicházejí do styku s vodou nejen u sanitárního vybavení, ale v celé domácnosti. Použití: Nastříkejte na znečištěnou plochu, nechte krátkou dobu působit, poté rozetřete vlhkým hadříkem a opláchněte čistou vodou. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení Neiontové povrchové aktivní látky méně než 5%, organická kyselina méně než 5%, parfém, voda Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  39 Kč -29% 55 Kč

 • Q power čistič do myčky nádobí 250ml

  Q power čistič do myčky nádobí 250ml

  Akce

  2 dny

  Čistič myčky je určen pro odstranění mastnoty a vodního kamene,který se usazuje v myčce.

  62 Kč -18% 76 Kč

 • Q power univerzální vlhčené utěrky 50ks fresh Biocidní přípravek

  Q power univerzální vlhčené utěrky 50ks fresh

  Akce

  2 dny

  Univerzální vlhčené jednorázové utěrky, odstraňují špínu a prach Na různé povrchy: nábytek, sklo, kuchyň a kuchyňské přístroje, koupelnu, WC, exteriéry a interiéry aut, podlahu, dlaždice, kovy apod. Balení obsahuje 50 utěrek Varování Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  56 Kč -19% 69 Kč

 • Q power na nádobí 1l jablko

  Q power na nádobí 1l jablko

  Akce

  2 dny

  Účinně odmašťuje šetrný k Vašim rukám příjemná vůně jablka jen pár kapek a mytí nádobí se stane Vašim koníčkem Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, konzervace (Methylchloroisothiazolinone, Methyilsothiazolinone), parfém (Limonene) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  29 Kč -19% 36 Kč

 • Q power čistič oken 500ml

  Q power čistič oken 500ml

  Akce

  2 dny

  Q-Power čistič oken ve spreji , účinný prostředek na mytí oken zrcadel TV skel automobilů dalších skleněných výplní a ploch nejen v domácnosti. Lze také použít na plastové okenní rámy, kování a veškeré keramické povrchy. Varování Hořlavý Složení ethanol, propan-2-ol

  36 Kč -22% 46 Kč

 • Q power čistič oken 500ml kulatá lahev

  Q power čistič oken 500ml kulatá lahev

  Akce

  2 dny

  Q-Power čistič oken , účinný prostředek na mytí oken zrcadel TV skel automobilů dalších skleněných výplní a ploch nejen v domácnosti. Varování Hořlavý Složení ethanol, propan-2-ol

  20 Kč -17% 24 Kč

 • Q power čistič na kuchyně, 500ml Biocidní přípravek

  Q power čistič na kuchyně, 500ml

  Akce

  2 dny

  Bleskově čistí veškeré kuchyňské skvrny a skvrny především mastného charakteru. Lze jím ošetřovat veškeré omyvatelné povrchy v kuchyni včetně sporáku a trouby. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní Složení Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene, Ethoxylovaný mastný alkohol, 5-chlor-2-metyl-4-izotiazolin-3-on  Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  44 Kč -20% 55 Kč

 • Q power čistič na dřevo, lamino 1l Biocidní přípravek

  Q power čistič na dřevo, lamino 1l

  Akce

  2 dny

  Vyzkoušejte tento prostředek,který Vám zpříjemní a provoní vaši domácnost. Použití: Do přiměřeného množství vody dávkujte 1-2víčka od uzávěru,podle síly znečistění vaší podlahy. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení ethanol, alkoholy Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  54 Kč -18% 66 Kč

 • Q power tablety do myčky 3v1 (25ks)

  2 dny

  Tablety 3v1 obsahují obzvláště účinné látky a jsou mimořádně efektivní. Jsou obohaceny o složky, které dodávají nádobí oslnivý lesk a zabudovaná funkce soli zabraňuje usazování vodního kamene.

  76 Kč -10% 84 Kč

 • Q power sprej proti prachu, 300ml balsam

  Q power sprej proti prachu, 300ml balsam

  Akce

  2 dny

  Nejpohodlnější a nejrychlejší řešení pro udržení veškerých druhů nábytky čistých a to po dlouhou dobu. Dlouhodobá čistota: Obsahuje antistatické složky, které zabraňují rychlému usazování prachu. Jednoduchá aplikace: Nemastný základ zjednodušuje aplikaci a nenechává zbytky nebo šmouhy. Obsažený vosk vyživuje dřevo a zachovává jeho vlastnosti. Na všechny typy nábytku: Aplikuje se na všechny typy nábytku jak na dřevěný, tak i na moderní nábytek (laminát a další typy materiálů). Návod na použití: Před upotřebením zatřepat a krátkými střiky aplikovat ze vzdálenosti asi 20 cm. Obal držte ve vertikální poloze, lehce nakloněný ( ne však v poloze horizontální). Přetřete jemným hadříkem a rozetřete krouživými pohyby po čištěné ploše. Nedoporučuje se používat na starožitný nábytek, neošetřené dřevo nebo dřevo ošetřené speciálními mořidly. Pokud se jedná o speciální nábytek nebo máte pochybnosti, před použitím udělejte zkoušku na málo viditelném místě. Nepoužívat na parkety a podlahy, mohly by klouzat. Používejte podle návodu. Varování Hořlavý Plyn pod tlakem Složení ethanol, propan-2-ol

  56 Kč -19% 69 Kč

 • Q power na nádobí 1l balzám Biocidní přípravek

  Q power na nádobí 1l balzám

  Akce

  2 dny

  Účinně odmašťuje šetrný k Vašim rukám jen pár kapek a mytí nádobí se stane Vašim koníčkem Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, konzervace (Methylchloroisothiazolinone, Methyilsothiazolinone), parfém (Limonene) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  32 Kč -18% 39 Kč

 • Q power na nádobí 500ml citron Biocidní přípravek

  2 dny

  Účinně odmašťuje šetrný k Vašim rukám příjemná vůně citronu jen pár kapek a mytí nádobí se stane Vašim koníčkem Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, konzervace (Methylchloroisothiazolinone, Methyilsothiazolinone), parfém (Limonene) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  19 Kč -14% 22 Kč

 • Q power na nádobí 500ml balzám Biocidní přípravek

  Q power na nádobí 500ml balzám

  Akce

  2 dny

  Účinně odmašťuje šetrný k Vašim rukám jen pár kapek a mytí nádobí se stane Vašim koníčkem Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Složení 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, konzervace (Methylchloroisothiazolinone, Methyilsothiazolinone), parfém (Limonene) Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  20 Kč -17% 24 Kč

 • Q power osvěžovač vzduchu vanička 150g ocean

  Q power osvěžovač vzduchu vanička 150g ocean

  Akce

  2 dny

  obsah 150 g klasický osvěžovač Podle velikosti odtržení papíru dávkujete intenzitu vůně do vaší místnosti.

  22 Kč -31% 32 Kč

 • Q power prášek do myčky nádobí 2,5kg+500g

  Q power prášek do myčky nádobí 2,5kg+500g

  Akce

  2 dny

  Tento prostředek výtečně myje nádobí, v ekonomickém balení s vůní oceánu.

  146 Kč -31% 213 Kč

 • Q Power univerzální čistič 1L Exotic Biocidní přípravek

  Q Power univerzální čistič 1L Exotic

  Akce

  2 dny

  Univerzální koncentrovaný mycí prostředek k mytí nádobí, podlah, oken. Dobrá pěnivost vynikající čistící a odmašťující schopnosti příjemná vůně. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní Složení alkoholy, C12-14, etoxylované, sulfátované, sodne soli Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  39 Kč -22% 50 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám