Podrobné informace

Prelox® obsahuje vyváženou kombinaci látek Pycnogenol®, L-arginin a L-taurin, které napomáhají k udržení bezproblémového zásobení mužských pohlavních orgánů krví

Informace o produktu

Výrobce: PHARMA NORD
Značka: PRELOX
Kód výrobku: 100534
Kód EAN: 5707637900004
Držitel rozhodnutí: PHARMA NORD

Prelox® obsahuje vyváženou kombinaci látek Pycnogenol®20mg/1tableta), L-arginin(složení v 1 tabletě/700mg)a L-taurin(složení v jedné tabletě/50mg), které zajišťují bezproblémové zásobení mužských pohlavních orgánů krví.

Doporučená dávka:
1 tableta 2x denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem do 18 let věku. Neobsahuje kvasinky, cukr ani lepek.

Recenze (1)

Recenze produktu Prelox tbl.60

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

60 %

Výrobek vynikající, nicméně zcelaz řejmě si někdo ze zaměstnanců dopomohl k 20 tabletám zdarma - což je v prodejní ceně cca 400 CZK. To by se asi stávat nemělo. Produkt bych známým doporučil zcela určitě, nicméně přístup Lékarna.cz je výrazně poškozen přístupem jednotlivce - zaměstnance, který dobré jméno poškozuje ve svůj prospěch. Bohužel jsme opět u problému práce s lidmi. Každopádně budu nakupovat znovu - komunikace s Lékarna.cz je dobrá, dodání v pohodě a zboží dorazilo na první pohled nepoškozené. Ten druhý už byl bohužel ne tak pozitivní.

  • Funguje jak píší
  • bohužel v balení chybělo 20 tablet - což je poměrně zásadní

Diskuze

Diskuze k produktu Prelox tbl.60

Přidat nový příspěvek do diskuze