Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Masážní pomůcky » Masážní gely a roztoky

Pleurogel 150 ml borovicový

Kód výrobku: 22611
Masážní borovicový gel.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Pleurogel 150 ml borovicový

Masážní borovicový gel.

Informace o produktu

Výrobce: 7RED s.r.o.
Značka: PLEUROGEL
Kód výrobku: 22611
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: 7RED s.r.o.

Pleurogel borovicový je určen k zevnímu použití, jedná se o lehce vtíratelný čistý přírodní produkt s antibakteriálními, hojivými, regeneračními i osvěžujícími účinky, který nedráždí pokožku. Je vhodný na ruční rehabilitační masáže, příznivě působí při revmatických a neurologických bolestech.

Pleurogel borovicový je regenerační krém z japonských hub Shitake a Hiratake, obsahujícím účinné látky Beta-1,3-D-Glukany spolu s dalšími biologicky aktivními látkami, vitamíny, proteiny, steroly a minerály. Pro zvýšení účinku a vytvoření příjemného pocitu při použití je gel obohacen borovicovou silicí.

Svým složením má borovicový Pleurogel silné imunostimulační účinky. Působení glukanů na imunitní systém a regeneraci pokožky (anti-aging efekt) je zesíleno borovicovou silicí, která obsahuje antisepticky působící fytoncidy, látky zvyšující prokrvení pokožky a látky s antibakteriálními, hojivými účinky, uklidňující senzitivní a poškozenou pokožku. Pokožka ošetřena borovicovým Pleurogelem je chráněna bohatým komplexem účinných látek, které zvyšují její odolnost vůči oxidativním stresům a jiným negativním vlivům, přirozeně aktivují regeneraci buněk a působí proti vzniku vrásek.

Dalším jeho užitím je ochrana pokožky při jejím přímém styku se saponáty a jinými odmašťujícími prostředky, kdy působením glukanů dochází k jejich optimální hydrataci a ochraně před vysycháním. Vhodné na popáleniny 1. stupně.

Vtíráním masážního gelu se do pokožky přes póry dostává imunostimulační složka přímo do těla.

Účinné látky v borovici
Výrobek obsahuje hlavně silice a alfapineny. Má sedativní účinek. Doporučujeme při neurovegetativní dystonii, nespavosti, neurotických potížích a jako antirevmatikum.

Účinky
K dalším prokazatelným účinkům patří vliv na pokožku Vliv glucanů na hojení ran byl v praxi prokázán a v tomto směru existuje celá řada dobrých zkušeností. Dochází k rychlejšímu vytváření nové vrstvy povrchové tkáně ve srovnání s neošetřenými případy. Již 5 dní po zranění dochází ke zhojení léčené rány a k částečnému, někdy i úplnému zmizení jizvy cca do 10 dnů.

Aplikace
Intenzívní kůra po dobu tří týdnů. Pro zvýšení účinku možno Pleurogely kombinovat s vnitřním užíváním přípravku Pleuramax.

Řada výzkumů vlastností glucanů prokázala, že glucany působí jako účinné zachycovače volných radikálů. Mechanizmus působení je ten, že glucany chrání buňky obranyschopnosti organizmu cirkulující v krvi od napadení volnými radikály při i po radiaci, aniž by došlo ke změně jejich důležitých funkcí nutných pro obnovení tvorby kostní dřeně. Řadou výzkumů bylo zjištěno, že aplikací glucanů na pokožku se podstatně snižuje škodlivost vlivů záření (počítače, telefony, UV záření, televize) na imunitní systém. Výzkumy potvrdily, že glucany chrání pokožku před vysycháním po použití detergentů (saponátů). Na dobrovolnících bylo zjištěno, že při aplikaci glucanového přípravku a následné aplikaci detergentu nedochází k dehydrataci, jako bez použití glucanů.

Experimentálně byly zjištěny účinky glucanů na léčení kožních nádorů. Glucany, jak bylo zjištěno, vyvolávají produkci endogenních faktorů, které chrání pokožku proti oxidativním stresům a dalším negativním účinkům a které působí na zvyšování její odolnosti. Současně tyto faktory zvyšují elasticitu pokožky, působí proti vzniku vrásek a zvyšují její hladkost a hebkost.

Pleuran Beta-1,3-D-glucan
Není to vitamín, není to bylinka, není to minerál, je to přírodní polysachyrid. Pokud biotechnologie neobjevila princip macerace byla tato substance schovaná v houbách a stěnách rostlinných buněk. Vědci zjistili, že uvnitř hub a rostlin se nachází látka, která má výrazné protinádorové a imunostimulační účinky. Je to přírodní polysacharid, s odborným názvem Beta-1,3-D-Glucan složený z mnoha jednotek glukózy a nachází se v jedlých houbách - Hiratake a Shitake. Po chemické stránce jde o homopolymérní beta-1,3-D-Glucan, který se jako polysacharid obsahující beta-1,3-glykozidickou vazbu v hlavním řetězci polymeru vyznačuje především imunostimulačním účinkem na živý organismus.

Tento stimulující účinek působí na základní obranné systémy člověka. Beta-D-Glucan významně zvyšuje odolnost proti různým bakte-riálním, virovým a houbovým infekcím, resp. má svým působením také významný protirakovinový účinek. Glucany s největším biologickým účinkem jsou beta glucany, které jsou izolovány z buněčných stěn některých druhů hub.

Biologická aktivita beta glucanu závisí na rostlinném původu, typu izolace, jeho velikosti a rozpustnosti. Glucany byly zkoumány v posledních 50-ti letech v USA a Japonsku. Z výsledků výzkumů vyplývá velmi pozitivní účinek na celkový organismus člověka. Jedná se o ryze přírodní a bezpečnou prevenci a doplňkové řešení zdravotních potíží typu infekčních onemocnění, onemocnění způsobené oslabením imunitního systému a rakoviny kůže, alergií, kloubního a mimokloubního revmatismu, syndromu chronické únavy, žaludečních vředů a podpory krvetvorby.

Přípravek je optimalizován pro maximální účinky, aniž by dráždil pokožku nebo vyvolával nežádoucí alergické reakce či negativní účinky. A jelikož aktivuje přímo buňky imunitních systémů, nemůže nastat problém rezistence (odolnost tkáně), tak častý u většiny běžně používaných antibiotik.

Použití přírodních stimulujících látek přitom vede k rychlejšímu uzdravení, aniž by bylo naše tělo zaplavováno chemickými látkami.

Všechny pleurogely jsou určeny k vnějšímu použití.

Recenze

Recenze produktu Pleurogel 150 ml borovicový

Diskuze

Diskuze k produktu Pleurogel 150 ml borovicový

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám