Lékárna.cz
Hledat

Masážní žínky

Masážní žínky a houbičky pomáhají zmírnit únavu, podpoří cirkulaci krve v masírovaných partiích, stimulují akupunkturní body a mohou ovlivnit i odbourávání celulitidy. Můžete se jimi nejen masírovat, ale také mýt.

PALSAR7 Mycí a masážní houba na tělo z přírodního materiálu 1 ks

PALSAR7 Mycí a masážní houba na tělo z přírodního materiálu 1 ks

TIP

Mycí a masážní houba důkladně čistí pokožku a zanechává ji hebkou a…

Momentálně nedostupné

PALSAR7 Čistící žínka na tělo z přírodní lufy

PALSAR7 Čistící žínka na tělo z přírodní lufy

TIP

Čistící žínka na tělo z přírodní lufy důkladně čistí pokožku a…

Momentálně nedostupné

Masážní žínky - detailní popis

Masážní žínka zvýší vaše pohodlí, prokrvení vašeho těla v sauně, při sprchování i koupeli.

Doplňkový sortiment

  • Masážní oleje - Masážní oleje mají široké uplatnění… Využijete je na namožené svaly, pro ošetření podrážděné pokožky, pro celkovou harmonizaci a zklidnění či naopak povzbuzení. Stačí si vybrat ten správný druh oleje.
  • Masážní krémy a mléka - Trápí vás bolesti zad, hlavy, nohou nebo chcete zlepšit svůj vzhled a to tím, že podpoříte hubnutí v problémových partiích? Se všemi těmito problémy zatočí speciální masážní krémy a mléka.
  • Masážní gely a roztoky - Bolest pohybového aparátu, celulitida, křečové žíly. Na tyto a další problémy vám pomohou speciální masážní gely.
  • Masážní balzámy, emulze - Postihla vás bolest kloubů či svalů? Nenechte se bolestí omezovat a skoncujte s ní snadno a rychle. Úlevu od potíží vám zajistí masážní balzámy a emulze.
  • Francovky - Francovka může pomoci při péči o namáhané svaly, záda a klouby nebo těžké nohy. Vhodná je po mimořádné fyzické zátěži organismu.

TIP! Relaxace je obzvláště v dnešní uspěchané době velmi důležitá a prospěšná. Udělejte si čas jenom pro sebe a oddejte se příjemnému relaxu a podívejte se do kategorie Masážní a relaxační pomůcky.

Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.