Podrobné informace

Představuje účinnou pomoc při léčbě krvácivosti, zánětu dásní a parodontitidy.

Informace o produktu

Výrobce: GLAXOSMITHKLINE
Značka: PARODONTAX
Kód výrobku: 11202
Kód EAN: 8590335001305
Držitel rozhodnutí: GLAXOSMITHKLINE

Bylinná zubní pasta PARODONTAX představuje účinnou pomoc při léčbě krvácivosti, zánětu dásní a parodontitidy. Je vhodná jako součást zvýšené péče o zuby a dásně v těhotenství.

PARODONTAX obsahuje unikátní kombinaci výtažků ze 6 léčivých bylin, hydrogenuhličitan sodný a fluorid sodný.

  • Echinacea purpurea má anibakteriální účinnost a posiluje nespecifický imunitní systém
  • Rathania působí adstringentně, protibakteriálně a antimykoticky
  • Heřmánek lékařský má hojivý a regenerační účinek, působí protizánětlivě
  • Šalvěj lékařská účinkuje antisepticky, stahuje dásně a potlačuje zánět
  • Myrha obsahuje látky s antibakteriálním a protizánětlivým účinkem
  • Máta peprná má účinek antiseptický, tlumí bolest a osvěžuje dech

Hydrogenuhličitan sodný je látkou, kterou používají zubní lékaři a zubní hygienistky pro profesionální čištění zubů metodou „air flow“, dokonale odstraňuje zubní plak, potlačuje krvácivost a neutralizuje kyseliny. Fluorid sodný v koncentraci 1400ppm zvyšuje odolnost zubní skloviny proti působení kyselin a brání vzniku zubního kazu.

PARODONTAX neobsahuje laurylsulfát sodný (SLS), je proto vhodný v kombinaci s výplachy Corsodylem, který je laurylsulfátem sodným inaktivován.

Specifická slaná chuť této zubní pasty je ovlivněna vysokým obsahem hydrogenuhličitanu sodného a bylinných extraktů. K přivyknutí na slanou chuť dochází během 1-2 týdnů používání.

Informace o přípravku PARODONTAX:
Složení:
Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Alcohol, Krameria Triandra, Mentha Piperita, Mentha Arvensis, Echinacea Purpurea, Commiphora Myrrha, Chamomilla Recutiva, Salvia Officinalis, Sodium Fluoride, Xantham Gum, Sodium Saccharin, Cl 77491.

Charakteristika: Zubní pasta proti krvácení a zánětu dásní s výtažky z léčivých bylin (Echinacea, Rathania, heřmánek, šalvěj, myrha a máta). PARODONTAX potlačuje zánět a krvácení dásní, zabraňuje jejich dalšímu poškození a tím chrání před ztrátou zubů. Omezuje růst bakterií a tvorbu zubního plaku. PARODONTAX důkladně čistí a neutralizuje nebezpečné kyseliny a chrání tak zuby i dásně. Byliny a hydrogenuhličitan sodný dávají zubní pastě PARODONATAX neobvykle intenzivní slanou chuť, která po vyčištění poskytuje jedinečně svěží dech.

Upozornění: Děti do 7 let by si měly čistit zuby pod dohledem, aby se omezilo polykání. K čištění jim postačí množství pasty velikosti hrášku. Obsahuje fluorid sodný 1400 ppm Užívání fluoridových přípravků konsultujte se zubním lékařem.

Země původu: Vyrobeno ve Velké Británii

Recenze

Recenze produktu Parodontax balíček Duo pack 1+1

Diskuze

Diskuze k produktu Parodontax balíček Duo pack 1+1

Přidat nový příspěvek do diskuze