Podrobné informace

Nejpohodlnější praní s dokonalým výsledkem - gelové kapsle od Arielu odstraní i odolné skvrny, a navíc obsahují koncentrát aviváže Lenor.

Informace o produktu

Výrobce: PROCTER & GAMBLE
Značka: LENOR
Kód výrobku: 293975
Kód EAN: 4015600525620
Držitel rozhodnutí: PROCTER & GAMBLE

Nejen čisté, ale i svěží a hebké bude vaše prádlo s gelovými kapslemi Touch of Lenor.

Přesně nadávkovaný prací gel v rozpustných kapslích obsahuje tolik Ariel prací síly, že ani odolné skvrny na prádle nemají šanci.

Trojnásobně koncentrovanější účinek aktivních látek v 1 ml než u tekutého pracího prostředku Ariel.

Obsahuje

alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citronellol, coumarin, geraniol, limonene, linalool. Může vyvolata lergickou reakci. Složení: >30% aniontové povrchově aktivní látky; 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Dráždí kůži. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Použijte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nedotýkejte se kapslí mokrýma rukama. Balení po každém použití uzavřete, zabraňte kontaktu s vlhkostí. Kapsle nemačkejte, neloupejte, ani neotvírejte pomocí zubů. Uchovávejte na suchém a chladném místě

Recenze

Recenze produktu Ariel gelové kapsle Touch of Lenor 38 kusů

Diskuze

Diskuze k produktu Ariel gelové kapsle Touch of Lenor 38 kusů

Přidat nový příspěvek do diskuze