Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Přípravky proti hmyzu » Repelenty

Off Active 100ml - recenze

Kód výrobku: 3481
Off! Active je repelentní kosmetický přípravek ve spreji, který zajišťuje dlouhotrvající efektivní ochranu kůže proti klíšťatům, komárům, mouchám, blechám, muchničkám, ovádům a dalšímu létajícímu hmyzu.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Off! Active je repelentní kosmetický přípravek ve spreji, který zajišťuje dlouhotrvající efektivní ochranu kůže proti klíšťatům, komárům, mouchám, blechám, muchničkám, ovádům a dalšímu létajícímu hmyzu.

Informace o produktu

Výrobce: S.C.JOHNSON
Značka: OFF!
Kód výrobku: 3481
Kód EAN: 4000290902301
Držitel rozhodnutí: S.C.JOHNSON

Účinné látky
DEET

Užití
Před použitím důkladně protřepejte. Při aplikaci držte nádobku ve svislé poloze asi 15-20 cm od kůže či oděvu. Při použití přípravku Off Active na tvář a krk nejdříve nastříkejte prostředek do dlaní a poté ho rozetřete na nechráněné části pokožky. Účinkuje také na oblečení, postříkejte košili, kalhoty, ponožky. Použití prostředku Off! Active sprej je velmi příjemné, nezanechává pocit mastnoty a je lehce parfémovaný. Aplikaci opakujte pouze v případě potřeby.

Dávkování
Přípravek Off Active používejte pouze podle návodu. Pouze k vnějšímu použití!

Vedlejší příznaky
Zamezte kontaktu s očima a sliznicí. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Zamezte přímému kontaktu přípravku Off Active se syntetickými materiály a lakovanými povrchy. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon. Ošetřené oděvy vyperte. Nepoužívejte u dětí do 3 let. U dětí do 10 let používejte šetrně, neaplikujte na jejich ruce a nepoužívejte plošnou nebo opakovanou aplikaci. Při zvýšené citlivosti kůže může dojít k podráždění pokožky.
Při aplikaci nejezte, nepijte, nekuřte, před jídlem si omyjte ruce. Nevdechujte plyny/aerosoly. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: Pří nadýchání odsuňte postiženého od zdroje expozice a zajistěte lékařské ošetření, objeví-li se potíže. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití nevyvolávejte zvracení! Odstraňte přípravek z úst, důkladně vypláchněte vodou (nepolykejte) a okamžitě zajistěte lékařské ošetření. Lékaři předložte obal nebo označení.

Poznámka
Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 40 °C. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Extrémně hořlavý. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Chraňte před mrazem.
Škodlivý provodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Prázdný obal zneškodňujte v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.

Složení
30 g DEET ve 100 g přípravku Off! Active sprej.

Recenze

Recenze produktu Off Active 100ml

Diskuze

Diskuze k produktu Off Active 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

Repelenty

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám