Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Přípravky proti hmyzu » Repelenty

Off Active 100ml - recenze

Kód výrobku: 3481
Off! Active je repelentní kosmetický přípravek ve spreji, který zajišťuje dlouhotrvající efektivní ochranu kůže proti klíšťatům, komárům, mouchám, blechám, muchničkám, ovádům a dalšímu létajícímu hmyzu.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Off Active 100ml

Off! Active je repelentní kosmetický přípravek ve spreji, který zajišťuje dlouhotrvající efektivní ochranu kůže proti klíšťatům, komárům, mouchám, blechám, muchničkám, ovádům a dalšímu létajícímu hmyzu.

Informace o produktu

Výrobce: S.C.JOHNSON
Značka: OFF!
Kód výrobku: 3481
Kód EAN: 4000290902301
Držitel rozhodnutí: S.C.JOHNSON

Účinné látky
DEET

Užití
Před použitím důkladně protřepejte. Při aplikaci držte nádobku ve svislé poloze asi 15-20 cm od kůže či oděvu. Při použití přípravku Off Active na tvář a krk nejdříve nastříkejte prostředek do dlaní a poté ho rozetřete na nechráněné části pokožky. Účinkuje také na oblečení, postříkejte košili, kalhoty, ponožky. Použití prostředku Off! Active sprej je velmi příjemné, nezanechává pocit mastnoty a je lehce parfémovaný. Aplikaci opakujte pouze v případě potřeby.

Dávkování
Přípravek Off Active používejte pouze podle návodu. Pouze k vnějšímu použití!

Vedlejší příznaky
Zamezte kontaktu s očima a sliznicí. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Zamezte přímému kontaktu přípravku Off Active se syntetickými materiály a lakovanými povrchy. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon. Ošetřené oděvy vyperte. Nepoužívejte u dětí do 3 let. U dětí do 10 let používejte šetrně, neaplikujte na jejich ruce a nepoužívejte plošnou nebo opakovanou aplikaci. Při zvýšené citlivosti kůže může dojít k podráždění pokožky.
Při aplikaci nejezte, nepijte, nekuřte, před jídlem si omyjte ruce. Nevdechujte plyny/aerosoly. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: Pří nadýchání odsuňte postiženého od zdroje expozice a zajistěte lékařské ošetření, objeví-li se potíže. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití nevyvolávejte zvracení! Odstraňte přípravek z úst, důkladně vypláchněte vodou (nepolykejte) a okamžitě zajistěte lékařské ošetření. Lékaři předložte obal nebo označení.

Poznámka
Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 40 °C. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Extrémně hořlavý. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Chraňte před mrazem.
Škodlivý provodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Prázdný obal zneškodňujte v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.

Složení
30 g DEET ve 100 g přípravku Off! Active sprej.

Recenze

Recenze produktu Off Active 100ml

Diskuze

Diskuze k produktu Off Active 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

Repelenty

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám