Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Off Active 100ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Off Active 100ml
Off! Active je repelentní kosmetický přípravek ve spreji, který zajišťuje dlouhotrvající efektivní ochranu kůže proti klíšťatům, komárům, mouchám,...Více informací
Kód výrobku: 3481
Cena s DPH: 72 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Off Active 100ml

Účinné látky
DEET

Užití
Před použitím důkladně protřepejte. Při aplikaci držte nádobku ve svislé poloze asi 15-20 cm od kůže či oděvu. Při použití přípravku Off Active na tvář a krk nejdříve nastříkejte prostředek do dlaní a poté ho rozetřete na nechráněné části pokožky. Účinkuje také na oblečení, postříkejte košili, kalhoty, ponožky. Použití prostředku Off! Active sprej je velmi příjemné, nezanechává pocit mastnoty a je lehce parfémovaný. Aplikaci opakujte pouze v případě potřeby.

Dávkování
Přípravek Off Active používejte pouze podle návodu. Pouze k vnějšímu použití!

Vedlejší příznaky
Zamezte kontaktu s očima a sliznicí. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Zamezte přímému kontaktu přípravku Off Active se syntetickými materiály a lakovanými povrchy. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon. Ošetřené oděvy vyperte. Nepoužívejte u dětí do 3 let. U dětí do 10 let používejte šetrně, neaplikujte na jejich ruce a nepoužívejte plošnou nebo opakovanou aplikaci. Při zvýšené citlivosti kůže může dojít k podráždění pokožky.
Při aplikaci nejezte, nepijte, nekuřte, před jídlem si omyjte ruce. Nevdechujte plyny/aerosoly. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: Pří nadýchání odsuňte postiženého od zdroje expozice a zajistěte lékařské ošetření, objeví-li se potíže. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití nevyvolávejte zvracení! Odstraňte přípravek z úst, důkladně vypláchněte vodou (nepolykejte) a okamžitě zajistěte lékařské ošetření. Lékaři předložte obal nebo označení.

Poznámka
Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 40 °C. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Extrémně hořlavý. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Chraňte před mrazem.
Škodlivý provodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Prázdný obal zneškodňujte v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.

Složení
30 g DEET ve 100 g přípravku Off! Active sprej.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz