Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Dětská výživa » Mléka pro děti » Počáteční mléka pro děti

Nutrilon 1 Hypoalergenní 24 x 100ml - recenze

Kód výrobku: 99739
Sníží riziko vzniku alergií, vyskytují-li se v rodině.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Nutrilon 1 Hypoalergenní 24 x 100ml

Sníží riziko vzniku alergií, vyskytují-li se v rodině.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Kód výrobku: 99739
Kód EAN: 8712400054331
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Sníží riziko vzniku alergií, vyskytují-li se v rodině.
Od narození.

Nutrilon 1 Hypoalergenní je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka a alergických onemocnění (např. atopický ekzém). Nutrilon 1 Hypoalergenní je správnou volbou pro Vaše dítě, pokud mu hrozí riziko vzniku alergie a nemůže být plně kojeno. Zvýšené riziko alergie se týká dětí, v jejichž rodině se alergie již vyskytuje, zejména pokud jí trpí sourozenci, jeden z rodičů nebo oba rodiče. Alergie je zjednodušeně řečeno přehnaná reakce imunitního systému na určitou látku. Nejčastěji se rozvíjí v raném dětském věku, kdy je imunita ještě nevyvinutá. Proto je velmi důležité i nadále podporovat rozvoj imunitního systému Vašeho dítěte. Nutrilon 1 Hypoalergenní byl vyvinut tak, že přirozeně posiluje imunitní systém, což je zvláště důležité u dětí s rizikem alergického onemocnění. Obsahuje totiž IMMUNOFORTIS®, patentovanou směs speciálních živin podobných těm v mateřském mléce.

IMMUNOFORTIS® pomáhá Vašemu dítěti budovat obranyschopnost, která je potřebná v této důležité fázi vývoje. Zařazením běžné (ne hypoalergenní) mléčné výživy před touto snižujete její účinnost. Přípravek snižuje riziko výskytu alergie díky obsahu hydrolyzované bílkoviny, ale neměl by být používán při léčbě alergie na bílkovinu kravského mléka. Na vzniku alergie se podílí více rizikových faktorů (např. výživa, genetické predispozice, ovzduší, okolní prostředí, …), úprava pouze jednoho z těchto faktorů nemusí mít vždy příznivý účinek. Chuť mléka je v porovnání s běžnou výživou mírně nahořklá, což je způsobeno obsahem hydrolyzované bílkoviny.

Dávkování

Věk kojencePřibližná hmotnost (kg)Počet dávek na denVelikost 1 dávkyPříprava 1 dávky. Počet odměrek + vodaDoporučené množství výživy na den
0 - 2 týdny< 3,5 kg766 ml2 + 60 ml470 ml
2 – 8 týdnů3,5 - 4,5 kg6100 ml3 + 90 ml600 ml
2 měsíce4,5 - 5,5 kg6133 ml4 + 120 ml800 ml
3 měsíce5,5 - 6,5 kg5166 ml5 + 150 ml830 ml
4 - 6 měsíců> 6,5 kg5200 ml6 + 180 ml1000 ml

Návod k přípravě

 • Umyjte si důkladně ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.

 • Převařte čerstvou pitnou vodu určenou pro kojence a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.

 • Odpovídající množství vody vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.

 • Přidejte odpovídající množství prášku do vody pomocí přiložené odměrky. Vždy používejte dodanou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.

 • Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.

 • Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku ihned podávejte.

Složení
Koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), laktóza (z mléka), rostlinné oleje, vláknina (galaktooligosacharidy (z mléka), polyfruktóza), emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou), dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, L-tyrozin, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, uhličitan vápenatý, sojový lecitin, taurin, L-askorban sodný, inositol, síran železnatý, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, cytidin 5‘-monofosfát, DL-?-tokoferyl acetát, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, L-karnitin, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, D-biotin, síran měďnatý, kyselina listová, retinyl palmitát, DL-?-tokoferol, riboflavin, thiamin hydrochlorid, kyanokobalamin, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité informace
Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek musí být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Nutrilon 1 Hypoalergenní je nutričně kompletní počáteční mléčná výživa v prášku, která je vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Současně se zavedením vhodných příkrmů můžete přejít na Nutrilon 2 Hypoalergenní, který byl vyvinut tak, aby splňoval zvyšující se výživové potřeby staršího dítěte.

Schování a důležité rady

 • Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin.

 • Vždy zlikvidujte nespotřebovanou stravu.

 • Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí.

 • Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.

 • Po každém použití plechovku vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte ji na suchém a chladném místě (ne v ledničce).

 • Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku.

 • Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Recenze

Recenze produktu Nutrilon 1 Hypoalergenní 24 x 100ml

Diskuze

Diskuze k produktu Nutrilon 1 Hypoalergenní 24 x 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám