Úvodní strana Děti a maminky Dětská výživa Kojenecká mléka Počáteční kojenecká mléka

NUTRILON 0 Nenatal Nutriprem Počátení kojenecká výživa 400 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely
Kód výrobku: 455617

Kojenecká výživa pro zvláštní lékařské účely pro předčasně narozené děti.

Více informací

Skladem zítra

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 7. 12.

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 7. 12.

Běžná cena: 366 Kč
345 Kč
Ušetříte: 6 % (21 Kč)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

NUTRILON 0 Nenatal Nutriprem Počátení kojenecká výživa 400 g

Kojenecká výživa speciálně upravená, aby vyhovovala výživovým požadavkům předčasně narozených miminek a dětí s nízkou porodní hmotností do propuštění z nemocnice. Zvýšené množství energie, vysoký podíl bílkovin, nutričně kompletní.

Důležité upozornění

Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Nutrilon Nenatal Nutriprem je nutričně kompletní kojenecký výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni.

Výrobek je možné použivat jen pod lékařským dohledem. Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Nespotřebovanou stravu zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, může dojít k opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stavnoveno, ani cokoliv jiného. Pro zdraví kojence je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby nebo dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Dávkování

Přesné dávkování a objem jednotlivých dávek stravy určí vždy lékař podle energetických potřeb dítěte a potřeby tekutin. Nutrilon Nenatal Nutriprem je možné podávat pomocí žaludeční sondy.

Návod na přípravu

  • 1. Umyjte si ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.
  • 2. Převařte kojeneckou vodu, nechte ji vychladnout na cca 40 C
  • 3. Vodu vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.
  • 4. Prášek do vody přidejte pomocí přiložené odměrky. Prášek v odměrce nestačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.
  • 5. Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (min.10 vteřin), než se prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.
  • 6. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a podávejte.

Složení

Nutrilon 0 Nenatal Nutriprem obsahuje sušené odtučněné mléko, laktózu (z mléka), sušený glukózový sirup, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (kokosový a palmový), pupalkový olej), syrovátkovou bílkovinu (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka), bezvodý mléčný tuk 7,8 % (z mléka), vaječný tuk, maltodextrin, citran sodný, fruktooligosacharidy, fosforečnan vápenatý, rybí olej, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, olej z Mortierella alpina, kyselinu L-askorbovou, inositol, cholin chlorid, chlorid hořečnatý, citran draselný, emulgátor (sójový lecitin), DL-alfa-tokoferyl acetát, taurin, síran železnatý, síran zinečnatý, nikotinamid, cytidin 5'-monofosfát, L-kanitin, sodnou sůl uridin 5'-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, sodnou sůl inosin 5'-monofosfátu, antioxidant (askorbyl palmitát), adenosin 5'-monofosfát, síran měďnatý, sodnou sůl guanosin 5'-monofosfátu, retinyl acetát, DL-alfa-tokoferol, thiamin hydrochlorid, retinyl palmitát, riboflavin, pyrridoxin hydrochorid, kyselinu pteorylmonoglutamovou (kyselinu listovou), jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadion, síran manganatý, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin.

Balení 400 g

 

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Kód výrobku: 455617
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze

NUTRILON 0 Nenatal Nutriprem Počátení kojenecká výživa 400 g

Diskuze

NUTRILON 0 Nenatal Nutriprem Počátení kojenecká výživa 400 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám