Podrobné informace

Krém na ruce Neutrogena je vhodný pro poškozené, suché a popraskané ruce, ale také jej můžete použít na svědící a chronické ekzémové projevy na rukou.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: NEUTROGENA
Kód výrobku: 23227
Kód EAN: 4012273123009
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Krém na ruce Neutrogena je vhodný pro poškozené, suché a popraskané ruce, ale také jej můžete použít na svědící a chronické ekzémové projevy na rukou. Účinky krému oceníte jak při preventivní aplikaci jednou i vícekrát denně, tak i po práci, kdy zajišťuje namáhané pokožce rukou okamžitou úlevu.

Norská receptura, která poskytuje okamžitou úlevu a ochranu i pro velmi suché a popraskané ruce.

Tip: Díky vynikajícím vlastnostem lze krém na ruce Neutrogena aplikovat také na rozpraskané bradavky kojících maminek, suchou pokožku diabetiků nebo ošetření popraskané kůže na loktech, kolenou či chodidlech.

Dermatologicky testováno.

Johnson & Johnson je společnost s velkou tradicí, jejíž kořeny sahají až do 19. století. Díky svému širokému zaměření je Johnson & Johnson nejkomplexnějším poskytovatelem produktů a služeb ve zdravotnictví, od výrobků pro péči o děti i jejich matky přes farmaceutické produkty až po zdravotnické prostředky a technologie. K dnešnímu dni působí v 57 zemích, a zajišťuje tak prodej a distribuci zdravotnických výrobků a prostředků po celém světě.

Recenze (10)

Recenze produktu NEUTROGENA krém na ruce pro suché ruce 50 ml

Recenze od 10 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (5)

100 %

(8) (4)

100 %

(6) (5)

100 %

(6) (6)

100 %

(6) (5)

60 %

(7) (6)

100 %

Super

  • Ideální pro popraskané a loupavé ruce

(6) (6)

100 %

(8) (3)

100 %

Funguje skvěle, doporučuji vřele.

  • Funguje skvěle, doporučuji vřele.

(8) (5)

100 %

vynikající krém na suché a popraskané ruce,hojivý a ruce jsou po něm hebké

  • nemastný a vláčný
  • nic

(8) (4)

80 %

Tento výrobek jsem koupila svému příteli, který má problémy s vysušenou a rozpraskanou až do krve pokožku na rukou. Léčí se i kortikoudy a tato mast má na jeho ruce blahodárné a zjemňující účinky. Mohu jen doporučit.

  • výborný na vysušené ruce

Diskuze (1)

Diskuze k produktu NEUTROGENA krém na ruce pro suché ruce 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(7) (6) (0) 13/07/2007

Marie P. - Je opravdu výborný a i pro ekzematiky a naše rodina si ho oblíbila

Musím tento výrobek pochváli, protože Neutrogena krém na ruce se stal oblíbencem naší rodiny :-) Ruce jsou po něm opravdu jemnější, nevysušují se a nepraskají a to ani v zimě nebo po práci na zahrádce. Stačí ho málo a navíc není mastný a hnedka se vstřebá. Tip pro ekzematiky - manžel má na rukou ekzém (dlaně se mu v zimě úplně loupou) a Neutrogena bez parfemace je jediný krém, který mu pomáhá. … Více

Vstoupit do diskuze