Podrobné informace

Čistící zinkové mýdlo je jemný mycí přípravek k odstranění hrubých nečistot z pleti. Biologicky aktivní zinek v jeho složení má účinky adstringentní, deodorační, bakteriostatické a podporuje přirozenou regeneraci pleti.

Informace o produktu

Výrobce: EKOCHEM COSMETICS
Značka: CLEAN
Kód výrobku: 40408
Kód EAN: 8594001424856
Držitel rozhodnutí: EKOCHEM COSMETICS

Jemný mycí prostředek odstraňuje hrubé nečistoty z pleti. Zinek spolu s deriváty kyseliny azelainové má deodorační a adstringentní účinky, pleť zklidňuje, regeneruje a snižuje velikost mazových vývodů.

Akné je kožní choroba, postihující vývody mazových žláz v oblasti vlasového folikulu. Na akné trpí většina mladé generace. Hojení akné je běh na dlouhou trať a vyžaduje vytrvalost a pravidelnost péče obvykle v řádu několika měsíců. Falešné naděje na rychlé zlepšení pak vedou jen ke zklamání a k nedůvěře v léčbu. Kosmetická řada Miraclean - Akné komplexně řeší problémy spojené se vznikem akné jako jsou čištění, dezinfekce a zklidnění kůže v oblasti komedonů, snížení maštění pokožky, uvolnění tukových zátek komedonů a zabránění množení bakterií a dalších mikroorganismů na kožním povrchu.

Použití :
MIRACLEAN Akné čistící zinkové mýdlo naneste na tampón a postiženou pokožku šetrně umyjte, po umytí důkladně opláchněte vodou. Pokud je výskytem akné postižena velká plocha pokožky, např. záda, lze přípravek naředit vodou a použít jako sprchový šampón. Použijte večer.

Recenze (12)

Recenze produktu MIRACLEAN Akné čistící zinkové mýdlo 200 ml

Recenze od 12 uživatelů s celkovým hodnocením 75 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (4)

20 %

Nedoporucuji, obsahuje nebezpecny konzervant triclosan

(6) (6)

80 %

(6) (7)

40 %

(6) (5)

60 %

(8) (3)

100 %

Opravdu mi tohle pomohlo,cena je nerovnatelná oproti drahé kosmetice slibující účinek !

  • Opravdu pomáhá !!!
  • Pleť je drobet vysušená

(5) (6)

80 %

s produktem jsem spokojená, mírně stahující efekt

(8) (6)

80 %

Docela učinný,ale příště si ho asi nezakoupím.Zdá se mi přece jenom docela drahý !!

(7) (4)

60 %

Za tu cenu a jak moc pomáhá bych si ho asi vícekrát nezakoupila,protože když porovnám a zvážím vše pro a proti,přijde mi,že za tuto cenu nestojí.... čekala jsem,že mi zabere na akne na obličeji a zádech,ale nijak zvláštní zlepšení jsem si nevšimla...,možná je to tím,že mám akne ve větší formě,nebo nevím... Pro ty ,kdo mají méně problémů s akné spíše doporučuji...

  • Na akne trochu zabírá,ale čekala jsem víc.
  • Velmi rychle ubývá,i když je řidší,tak jsem ho přesto trošku naředila,aby déle vydržel.
  • Nevoní...je z něj cítit jakási chemie,ale nic hrozného,jen prostě není parfémovaný.
  • Cena

(7) (6)

100 %

jedna z mála věcí, která konečně zabrala na akné (nejsem žádný puberťák), projevy jsou mírnější, dokonce se zmírnilo i zarudnutí - doporučuji kombinovat s každoměsíčním čištěním pleti u kosmetičky

  • zabralo mi to na akné
  • nemám

(8) (5)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu MIRACLEAN Akné čistící zinkové mýdlo 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze