Podrobné informace

Výjimečná koncentrace glykogenu je schopna pomáhat buňkám napadeným stresem bránit se a regenerovat.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 46486
Kód EAN: 3579200368632
Držitel rozhodnutí: MATIS

Matis Paris Antistresový denní krém (Le Jour) Každodenní stres způsobuje zmatnění a poškození pleťových buněk, s čímž souvisí i nepřirozené napětí v pokožce. Antistresový krém Le Jour představuje novinku v pojetí denních krémů. Výjimečná koncentrace glykogenu je schopna pomáhat buňkám napadeným stresem bránit se a regenerovat..

Antistresový krém Le Jour vytváří na pokožce jemný, lehký a neviditelný film. Je maximálně zklidňující už po prvním nanesení. Během dne působí proti nepříznivým vlivům životního prostředí (prach, klimatizace, UVA, atd.) Díky Le Jour zůstane pleť ideálně pružná, jemná a zářící zdravím.

Kaviárová linie Unique značky MATIS Paris je první kosmetická řada vyvinutá speciálně pro ženy, které pro sebe a svoji pleť chtějí jen to nejlepší. Proto Unique používá jen ty nejefektivnější aktivní složky, vyvinuté moderními výzkumy v kosmetologii, a to v maximálně účinných koncentracích (až 40 % aktivních složek).

Odborníci každý přípravek sestavili s maximální pozorností, aby dosáhli vynikajících a výjimečných výsledků, které jsou okamžitě viditelné. Když je pleť každý den dostatečně hydratována a vyživována, nestárne a zůstává stále krásná a mladistvá. Sametově jemné složení přináší až neuvěřitelný pocit pohodlí. Každý z výrobků chrání, hydratuje, vyživuje, regeneruje a zbavuje pleť napětí. Vaše pleť díky obnovené rovnováze bude zářivě krásná, odpočatá a zpevní se. Zatímco Unique působí, vy můžete všechny starosti o vaši krásu pustit z hlavy.

Nejdůležitější aktivní složky linie Unique:

  • kaviárový extrakt - bohatý na výživné složky, které jsou nezbytné pro správný metabolismus pokožky a pro její regeneraci. Obsahuje aminokyseliny, minerály a stopové prvky.
  • tamarind indický - výtažek z exotického ovoce posiluje obranyschopnost pokožky, dynamizuje její imunitní systém a chrání ji proti vyčerpání a poškození. Působí proti vráskách a stárnutí pokožky.
  • mořský kolagen - tento přírodní biopolymer výborně hydratuje a účinně pomáhá opravovat mikroreliéf povrchu pokožky, vyhlazuje vrásky a jemné nerovnosti. Biofilm, který se vytváří na pokožce, poskytuje pleti výjimečný pocit pohodlí.

Jak používat: naneste každé ráno na očištěnou pleť.

Recenze

Recenze produktu MATIS Le Jour antistresový krém 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Le Jour antistresový krém 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze