Podrobné informace

Noční krém La Nuit má za úkol podporovat tento přirozený regenerační proces a posílit jeho účinnost.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Produktová řada:
Kód výrobku: 46487
Kód EAN: 3579200368649
Držitel rozhodnutí: MATIS

Vaše pokožka se regeneruje v noci, když spíte. Během odpočinku se proces obnovy zintenzivňuje až o 100%. Noční krém La Nuit má za úkol podporovat tento přirozený regenerační proces a posílit jeho účinnost.

Obsahuje výtažky z tamarindu indického, který má výjimečnou vlastnost posilovat obranyschopnost pokožky a přitom chránit její strukturu a funkce. Výzkumy dokázaly, že působí jako silný regenerační činitel a má vynikající schopnost "opravovat" buňky.

Rovněž maximálně oddaluje příznaky stárnutí. Je tak jemný a lehký, že se vstřebá ihned potom, co ho nanesete. Působí v samém jádru kožních buněk, dodává jim vitalitu a urychluje jejich regeneraci. Příznivé účinky krému vaši pleť zjemní, zrelaxují, posílí pružnost, zpevní a dodají zářivě přirozenou krásu.

Kaviárová linie Unique značky MATIS Paris je první kosmetická řada vyvinutá speciálně pro ženy, které pro sebe a svoji pleť chtějí jen to nejlepší. Proto Unique používá jen ty nejefektivnější aktivní složky, vyvinuté moderními výzkumy v kosmetologii, a to v maximálně účinných koncentracích (až 40 % aktivních složek).

Odborníci každý přípravek sestavili s maximální pozorností, aby dosáhli vynikajících a výjimečných výsledků, které jsou okamžitě viditelné. Když je pleť každý den dostatečně hydratována a vyživována, nestárne a zůstává stále krásná a mladistvá. Sametově jemné složení přináší až neuvěřitelný pocit pohodlí. Každý z výrobků chrání, hydratuje, vyživuje, regeneruje a zbavuje pleť napětí. Vaše pleť díky obnovené rovnováze bude zářivě krásná, odpočatá a zpevní se. Zatímco Unique působí, vy můžete všechny starosti o vaši krásu pustit z hlavy.

Nejdůležitější aktivní složky linie Unique:

  • kaviárový extrakt - bohatý na výživné složky, které jsou nezbytné pro správný metabolismus pokožky a pro její regeneraci. Obsahuje aminokyseliny, minerály a stopové prvky.
  • tamarind indický - výtažek z exotického ovoce posiluje obranyschopnost pokožky, dynamizuje její imunitní systém a chrání ji proti vyčerpání a poškození. Působí proti vráskách a stárnutí pokožky.
  • mořský kolagen - tento přírodní biopolymer výborně hydratuje a účinně pomáhá opravovat mikroreliéf povrchu pokožky, vyhlazuje vrásky a jemné nerovnosti. Biofilm, který se vytváří na pokožce, poskytuje pleti výjimečný pocit pohodlí.

Jak používat: nanášejte každý večer na očištěnou pleť.

Recenze

Recenze produktu MATIS La Nuit regenerační noční krém 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS La Nuit regenerační noční krém 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze