Podrobné informace

Štíhlé a pevné tělo.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Produktová řada:
Kód výrobku: 46542
Kód EAN: 3579200356400
Držitel rozhodnutí: MATIS

Štíhlé a pevné tělo. Body Contour Cream (tělový zeštíhlující krém) s sebou v jediném přípravku přináší výjimečné vlastnosti mořských řas, které lokálně napomáhají odvádět přebytečnou vodu a zlepšovat povrchovou mikrocirkulaci. Tělový zeštíhlující krém zpevňuje a současně dodává pružnost, obnovuje strukturu pleti a zlepšuje postavu. Zanechává pleť hladkou, pevnou a saténově jemnou na dotek.

Mořský svět je bohatý na minerální prvky a proteiny, které se podobají pleti vlasním složkám. Svět rostlin napomáhá zpevňovat a udržovat zdravou barvu pleti díky svým olejům a silným koncentracím základních mastných kyselin. Účinky talasoterapie (léčení nemocí pobytem u moře) nás přesvědčily o podobnosti mezi mořem a přírodou. Pobyt strávený u moře navrací sílu a krásu, eliminuje stres a obnovuje energii, kterou tolik potřebujete. "Hoďte všechno za hlavu" a dopřejte si trochu času jen sami pro sebe.

S Body Energy Vám Matis Paris nabízí jedinečnou příležitost k tomu, abyste si našli trochu času a vyzkoušeli přípravky, které jsou speciálně vytvořeny jen pro Vás.

Uvolnění, radost a harmonie jsou klíčem k duševní pohodě. Síla zkombinovaných aktivních ingrediencí Vám umožní uvolnit, povzbudit a posílit Vaše tělo a zlepšit jeho hydrataci, pevnost a pružnost.

S Body Energy máte vše ve vlastních rukou. Získejte energii a jiskru, po které toužíte. MATIS Paris Vám dává ingredience, které uspokojí všechny vaše nároky, záleží jen na Vás, jak je využijete.

Jak používat: ráno a večer po koupeli či sprchování jemně vmasírujte krouživými pohyby. krása

Recenze

Recenze produktu MATIS Body Line tělový zeštíhlující krém 250 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Body Line tělový zeštíhlující krém 250 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze