Podrobné informace

Šetrně a dokonale odstraňuje odumřelé kožní buňky, regeneruje kožní buňky a tím pomáhá v boji proti celulitidě.

Informace o produktu

Výrobce: LUFFA
Značka: LUFFA
Kód výrobku: 9277
Kód EAN: 8594007930450
Držitel rozhodnutí: LUFFA

Luffa je skvělý peelingový prostředek. Šetrně a dokonale odstraňuje odumřelé kožní buňky, regeneruje kožní buňky a tím pomáhá v boji proti celulitidě. Zvyšuje průtok krve, zrychluje metabolismus. Vhodná je i na ztvrdlou kůži na chodidlech.

Při koupeli. V místě ošetřeném luffou se podstatným způsobem zvýší průtok krve. Zrychlí se metabolismus a dochází k rychlejší regenerací kožních buněk. A právě tento proces je velice důležitý v boji proti celulitidě. Luffa je také skvělý peelingový prostředek. Šetrně a dokonale odstraní odumřelé kožní buňky. Vhodná je i na ztvrdlou kůži na chodidlech. Dále je vhodná na lupénku. Výborné odstraňuje z pokožky nečistoty i bez použití mýdla, a proto je velice vhodná pro všechny, kteří jsou na mýdlo alergičtí.

Budeme-li zinky z luffy brát jako masážní a regenerační prostředek, lze je používat prakticky kdykoliv na unavené svaly a klouby. Luffu je možné používat s mýdlem, a tak si můžeme zpříjemnit sprchu nebo koupel. Skvělá je také do sauny, kde nahrazuje březové metličky.

Luffa neobsahuje žádnou chemickou látku, je to 100% přírodní produkt. Její každodenní používání je velice příjemné, účinné a cenově dostupné. Luffu lze používat opakovaně, neboť se dá prát a vyvářet.

Luffa je rostlina, ze které se po zpracování šíjí masážní a kosmetické žínky. V herbářích ji najdeme pod latinským názvem Luffa Cylindrica. Pěstuje se v tropických a subtropických klimatických podmínkách. Je to popínavá rostlina z čeledi tykvovitých. Z plodu podobného velké okurce se odstraní slupka, pod kterou je místo dužiny vláknitá hmota. Ta se propíráním zbavuje semínek a pak se suší na slunci. Tento proces byl znám už starým Egypťanům. Po jeho ukončení je luffa připravena k prodeji v přírodním stavu, v podobě 40-60 cm dlouhých vláknitých válečků. Kromě toho ale bývá slisována a v kombinaci se 100% bavlněným froté z kvalitní egyptské bavlny dále zpracovávána do různých tvarů masážních žínek a pásů.

Recenze (1)

Recenze produktu Masážní žínka Luffa srdíčko L45

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (1)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Masážní žínka Luffa srdíčko L45

Přidat nový příspěvek do diskuze