Podrobné informace

Rekongem je geloemulzní masážní mléko s vysokým masážním skluzem, s minimálním množstvím tukové fáze a velmi dobrými dermatologickými vlastnostmi.

Informace o produktu

Výrobce: JUTTA
Značka: REKONGEM
Kód výrobku: 5493
Kód EAN: 8594024914709
Držitel rozhodnutí: JUTTA

Rekongem je nový masážní prostředek určený pro všechny typy rehabilitačních, sportovních, regeneračních i kosmetických masáží a automasáží.

Nové složení masážního mléka Rekongem zvyšuje svým obsahem bylinných extraktů, parfémových relaxačních kompozic a funkčních aktivních látek účinek masáže, a přitom dokonale splňuje snášenlivost z hlediska kožní fyziologie.

Vyvážené množství funkčních aktivních látek a perfumace masážního mléka vyhovuje příznivě estetickým vjemovým pocitům.

Svým nízkým obsahem tukové fáze není omytí po masáži nutné a zbytek masážního mléka přebírá funkci zvláčňujícího tělového mléka.

Masážní mléko Rekongem je vhodné též jako kosmetický přípravek pro péči o pokožku, s použitím příslušných účinných látek.

Má vysoce adstringentní a čisticí účinek. Extrakt řepíku lékařského zmírňuje únavu kloubů a při delší intenzivní masáži se silně vstřebává, čímž přispívá k hlubšímu a účinnějšímu efektu masáže. Je vhodné použít jako hojivý balzám na podrážděnou nebo suchou popraskanou kůži, nebo pro péči o problematickou pokožku.

Recenze

Recenze produktu Masážní mléko Rekongem Speciál řepíkové regen.300ml

Diskuze

Diskuze k produktu Masážní mléko Rekongem Speciál řepíkové regen.300ml

Přidat nový příspěvek do diskuze