Podrobné informace

Rekongem je nový masážní prostředek určený pro všechny typy rehabilitačních, sportovních, regeneračních i kosmetických masáží a automasáží.

Informace o produktu

Výrobce: JUTTA
Značka: JUTTA
Kód výrobku: 5489
Kód EAN: 8594024914303
Držitel rozhodnutí: JUTTA

Rekongem je geloemulzní masážní mléko s vysokým masážním skluzem, s minimálním množstvím tukové fáze a velmi dobrými dermatologickými vlastnostmi.

Nové složení masážního mléka Rekongem zvyšuje svým obsahem bylinných extraktů, parfémových relaxačních kompozic a funkčních aktivních látek účinek masáže, a přitom dokonale splňuje snášenlivost z hlediska kožní fyziologie.

Vyvážené množství funkčních aktivních látek a perfumace masážního mléka vyhovuje příznivě estetickým vjemovým pocitům.

Svým nízkým obsahem tukové fáze není omytí po masáži nutné a zbytek masážního mléka přebírá funkci zvláčňujícího tělového mléka.

Masážní mléko Rekongem je vhodné též jako kosmetický přípravek pro péči o pokožku, s použitím příslušných účinných látek.

Obsahuje účinné výtažky z paprikových plodů (Capsaicin) působící hřejivým dojmem. Je určené na prokrvení a příjemné prohřátí pokožky. Hřejivá funkce je zesílená vhodným množstvím methylsalicylátu, který svým obsahem při masáži zrychlí odstranění únavy.

Recenze

Recenze produktu Jutta masážní mléko Rekongem Speciál hřejivé 300ml

Diskuze

Diskuze k produktu Jutta masážní mléko Rekongem Speciál hřejivé 300ml

Přidat nový příspěvek do diskuze