Podrobné informace

Novinka v péči o chrup. Účinný prostředek, který pomáhá v předcházení zánětu dásní, jejich krvácivosti a vede k postupnému upevnění uvolňujících se zubů. Příznivý účinek na dásně se projevuje již během několika dnů po aplikacích.

Informace o produktu

Výrobce: ANIKA
Značka: PRIMADENT
Kód výrobku: 136625
Kód EAN: 8594010722134
Držitel rozhodnutí: ANIKA

Unikátnost
Řešení návrhu složení účinné složky je původní a představuje inovaci v tomto oboru. Přípravek a způsob jeho přípravy je předmětem ochrany v České republice.

Složení
Účinnou složkou masážního gelu PRIMAdent je komplex proteinů s fluoridy, který vykázal neočekávaně pozitivní účinek na parodont. Obsahuje fluorid sodný, florid draselný, vodu, gelatin, 5-chloro-2methyl-4-isothiazolin-3-one a 2-methyl-4-isothiazolin-3-one.

Použití
Gel se nanese na dásně v množství asi 2 cm. Gel v dutině ústní v krátkém čase ztekutí. Prstem se provede masáž dásní po dobu asi 2-3 minut. Masáž prstem se doporučuje především u lidí s citlivými dásněmi. K masáži je rovněž možné použít tyčinku s vatou nebo měkký zubní kartáček. Aplikuje se nejméně 1x denně po vyčištění zubů.
Děti do 6 let včetně pod dohledem dospělého. Pro masáž použije množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí gelu na minimum. Pokud je fuor přijímán z jiných zdrojů, konzultujte zubaře nebo praktického lékaře.

Doporučuje se využití dvou balení každého půl roku. V případě potřeby aplikovat častěji.

Recenze (1)

Recenze produktu Masážní gel na dásně PRIMADENT 30 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 20 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (3)

20 %

Diskuze

Diskuze k produktu Masážní gel na dásně PRIMADENT 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze