Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Doprava zdarma do Zásilkovny

Léčba bradavic a kuřích ok

Vyzkoušejte účinné léky k odstranění bradavic, drobných bradaviček, ztvrdlé kůže a kuřích ok. Přípravek na bradavice a kuří oka šetrně naruší vrstvu hrubé a tuhé kůže na povrchu, kde vytváří tenký film. Po opakované aplikaci účinného léku se zrohovatělá tkáň odloupne a kůže se znovu obnoví. Náplasti, gely a další přípravky lze aplikovat na kuří oka a bradavice na noze i na chodidle. Na výběr máte následující:

Jak se zbavit bradavic a kuřích ok

  • roztok - pro účinné léčení bradavic vyzkoušejte roztok Duofilm, aplikujte pouze na povrch bradavice
  • gel či mast - revoluční Wartner tužka na bradavice obsahuje speciální gel, který způsobí odlupování zrohovatělé kůže bradavice, snadno se aplikuje, dále doporučujeme vyzkoušet ryze přírodní HBF cibulovou mast, kterou najdete v sekci Bylinná kosmetika
  • náplast na kuří oka - k velmi snadné léčbě kuřího oka i bradavic poslouží také náplasti napuštěné kyselinou salicylovou

TIP! Kromě výše uvedených léku můžete vyzkoušet také ryze přírodní metody. Na bradavice a kuří oka přikládejte plátek cibule namočené v octu a nechte působit přes noc.

Katalogový výpis | Seznam
Značky:DUOFILM

DUOFILM 1X15ML Roztok k zev. užití

DUOFILM  1X15ML Roztok k zev. užití
Kód:201260

Naše cena:  189 Kč
Běžná cena:  195 Kč

K léčbě bradavic. Kontrolovaně rozruší vrstvu tuhé hrubé kůže na povrchu bradavice a bradavice se tak postupně zmenšuje až vymizí.
Dostupnost: do 3 dnů
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu