Podrobné informace

Sametové mléko. Velmi vysoká ochrana před sluncem na obličej a tělo.Anthélios přípravky jsou dlouhodobě nejvíce doporučované dermatology k ochraně citlivé pleti před slunečními paprsky.

Informace o produktu

Výrobce: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: LA ROCHE-POSAY
Produktová řada: Opalovací prostředky vysoký faktor
Kód výrobku: 219427
Kód EAN: 3337872412967
Držitel rozhodnutí: L'OREAL Česká republika s.r.o.

Přípravky La Roche-Posay Anthélios chrání pokožku před sluncem. Anthélios přípravky jsou dlouhodobě nejvíce doporučované dermatology k ochraně citlivé pleti před slunečními paprsky. Hlavními přednostmi jsou široký výběr UVA ochranných faktorů od nižších až po extrémně vysoké. Velký výběr formulí a jednotlivých textur zaručuje poskytnutí té vhodné ochrany každému typu pleti.

S termální vodou z La Roche-Posay, která díky přirozeně vysokému obsahu selenu působí proti volným radikálům. Sametové mléko. SPF 50. Velmi vysoká ochrana. Bez parfému. Nekomedogenní. Voděodolné. Testováno pod dermatologickou kontrolou. Indikace: Solární intolerance. Extrémní expozice slunečnímu záření. Vlastnosti: UVB/UVA díky širokospektrému fotostabilnímu filtračnímu systému s Mexoryl® SX a XL.
Uchrana UVA ULTRA. splňuje přísnější podmínky než Evropský standart a lépe tak předchází dlouhodobému poškození kůže vlivem UVA záření. Hydratační, sametová textura nezanechává bílý film ani mastný efekt.
Varování: Nadměrná expozice slunečnímu záření je nebezpečná. Samotný přípravek ochrany před sluncem nezajišťuje kompletní ochranu. Nevystavujte slunci kojence a malé děti. Aplikujte přípravek těsně před sluneční expozicí. Nanášejte přípravek v dostatečném množství, zvláště po koupání a osušení. V případě vniknutí přípravku do očí je ihned důkladně vypláchněte vodou.

Značka La Roche-Posay má své kořeny v malé francouzské vesnici uprostřed Francie. Malé lázeňské městečko a jeho přírodní lázeňský pramen tvoří největší lázně, se specializací na kožní nemoci, v Evropě. Tato značka byla oficiálně uznána v roce 1869 díky mimořádné kvalitě ošetření a nesrovnatelným vlastnostem termální vody.

Recenze (2)

Recenze produktu La ROCHE-POSAY Anthelios XL mléko na opalování SPF50+ 300ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (3)

100 %

Příjemný na pokožku. Dobře se roztírá. Skvělá ochrana proti slunci i při sluneční alergii.

(4) (3)

100 %

Opravdu velmi skvělá ochrana proti slunci při sluneční alergii.

Diskuze

Diskuze k produktu La ROCHE-POSAY Anthelios XL mléko na opalování SPF50+ 300ml

Přidat nový příspěvek do diskuze