Úvodní strana » Značky » L » LA ROCHE-POSAY

LA ROCHE-POSAY

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení,   jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.

La Roche- Posay je tradiční dermatologická značka spojená s  léčebným centrem v městečku La Roche-Posay na jihu Francie. Termální léčebné centrum La Roche-Posay je č. 1 mezi evropskými centry termální dermatologie, kde více než 30% pacientů tvoří děti. Základní aktivní látkou všech přípravků je termální voda s unikátními terapeutickými účinky.

V průběhu téměř 40 let spolupráce s dermatology a díky více než 1000 klinickým a observačním studiím se stala značka La Roche-Posay doplňkem dermatologů při léčbě různých  kožních onemocnění, ale především je specialistou v oblasti každodenní péče o citlivou pokožku. V dnešní době je doporučována více jak 25 000 dermatology po celém světě.

La Roche-Posay je známá pro své dermatologické přípravky nové generace s minimalistickým složením, které jsou vyráběny podle striktních norem farmaceutického průmyslu. Spotřebitelé ji volí především pro její bezpečnost, účinnost, ale i širokou nabídku přípravků a textur od hygieny po péči o pleť, vlasy, tělo  nebo  make-upy.  

Více informací
LA ROCHE-POSAY

Produktové řady

Cena (Kč)

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka