Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Chovatelské potřeby » Psi » Krmivo pro psy

Krmivo pro psy

Kvalitní krmivo pro psy je důležité pro jejich každodenní dovádění a dodá jim nezbytné živiny pro zdravé zuby, hebkou srst a bezproblémové zažívání. Naše pestrá nabídka krmiva pro psy obsahuje ucelený sortiment, ze kterého si můžete vybrat jak granulekonzervy pro psy, tak i kapsičky a paštiky pro psy. Jako odměna za spolupráci při výcviku udělá vašemu pejskovi jistě radost pamlsek pro psy. Pokud vašeho pejska trápí zdravotní problémy, možné speciální krmivo naleznete v sekci veterinární diety pro psy.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Krmivo pro psy - detailní popis

Lékárna.cz nabízí krmivo pro psy mnoha druhů

Na Lékárna.cz můžete pořídit:

  • konzervy pro psy - konzervy pro psy jsou výbornou alternativou krmiva pro psy zvyklé na masitou stravu.
  • pamlsky pro psy - jsou výborným zpestřením běžné psí stravy. Můžete je využít jako odměnu za spolupráci při výcviku, nebo jen tak pro radost.
  • granule pro psy - kvalitní granule, neboli suché krmivo pro psy jsou vyváženou a plnohodnotnou psí potravou. Ve složení granulí naleznete jak energetickou složku, tak i vlákninu a některé vitamíny.
  • kapsičky a paštiky pro psy - je jako zpestření a rozšíření stravy pro psy krmené konzervami, granulemi nebo vařenou stravou. Dají se rovněž vyžít jako forma odměny při psím výcviku.
  • veterinární diety pro psy - veterinární diety pro psy vybírejte vždy s ohledem na zdravotní stav vašeho psa a po konzultaci s vaším veterinárním lékařem.
  • mléka pro štěňata - je vhodné pro odchov štěňat bez matky, náhrada za mateřské mléko pro štěňata od 1. dne života. Nevyvolává zvracení díky výrazně snížené hladině laktózy.

Doplňkové zboží

Protože naše nabídka je opravdu široká, nezapomněli jsme ani na oblečky a postroje pro psy, ale i na obojky a vodítka pro psy.  Perfektní pro ochlazení a zábavu v letních dnech jsou skládací bazény.

TIP! Udělejte radost svému zvířecímu kamarádovi a pořiďte mu některou z praktických hraček.

Cena (Kč)

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám